Yemek Odası Takımları

Yemek odası takımları, yemek odalarının çok özel ve kullanışlı hale gelmesi için özel yardım sunuyorlar. Şık yemek odalarında, lezzetli yemekler ile sevdiklerinizle vakit geçirmenize yardımcı olan yemek odası takımları farklı modeller ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılıyor. Avangart yemek odası takımları modellerinden geleneksel tarza kadar estetik açıdan tüm beklentilerinizi karşılayan modeller ile yemek saatleriniz daha huzur dolu, şık ve ayrıcalıklı olarak geçiyor. Tüm herkese hitap eden ekonomik yemek odası takımları sofraların zarif bir şekilde kurulmasını sağladıkları gibi konuklarınızı da en güzel şekilde ağırlamanız için özel bir destek sağlamış oluyorlar. Bu sayede konuklarınıza da ne kadar zevk sahibi olduğunuzu en güzel şekilde gösterebiliyorsunuz.

Beklentileri Karşılayan Yemek Odası Takımları

Yemek odası takımları beklentileri en iyi şekilde karşılayacak şekilde sizlere sunuluyor. Modern yemek odası takımları modern ve çarpıcı görünümleri ile birlikte yemek odalarına farklı bir hava katıyor. Modern tasarımları ile yemek anlarının çok daha keyifli, lezzetli ve özel geçmesine yardımcı olan bu takımlar sayesinde çok özel bir kullanım elde edebileceksiniz. Yemek yiyeceğiniz alanlar için özel olarak tasarlanmış olan takımlar kullanım rahatlığı sundukları gibi aynı zamanda yemek için kullanılmadığı zamanlarda da şık bir görünüm vermek için tasarlanmışlardır.

Bu kapsamda lüks yemek odası takımları gibi çok gösterişli olan modelleri de tercih ederek yemek odalarının çok çarpıcı görünüme kavuşmasına neden olabilirsiniz. Özellikle misafirlerinizi ağırlarken lüks takımlardaki estetik vurgular misafirlerinizin çok hoşuna gidecektir. Göz alıcı detayları ile birlikte etkileyici görünümler yaratmayı başaran lüks takımlarda tüm mobilya parçaları çok çarpıcı ve zarif detayları bir arada barındırıyorlar.

Kullanıma En Uygun Yemek Odası Takımları

Şıklık ve çarpıcı estetik detayların yanında modellerde kullanışlı detaylar da öne çıkıyor. Yemek odası takımında en öncelik işlevsel amaçlara hizmet etmesi olduğundan açılır yemek masası gibi modeller ile birlikte yemek odası takımları çok daha özel hale gelmiş oluyorlar. Özellikle yemek odasının alanı küçük olduğu durumlarda açılır yapıda olan masalar büyük kolaylık sunuyorlar. Kullanılmadığı ya da daha az kişi tarafından kullanıldığı anlarda bu masalar alanda yer kaplamıyor ve az yer tutuyorlar. Ancak açılır mekanizmaları sayesinde kalabalık ortam oluştuğunda, aile dostları bir araya geldiğinde ya da misafir ağırladığınızda açılır sisteme sahip olan yemek odası takımları büyük bir kolaylık sunuyorlar. Kolayca açılarak tek seferde çok daha fazla kişinin yemek yemesini olanaklı hale getirmeleri büyük bir rahatlık ve tasarruf imkanı yaratmış oluyor.

Aynı zamanda estetik çizgiler sayesinde de kullanıma en uygun olan modeller yemeklerden alınan lezzetin daha da artmasını sağlayarak, yemek odalarını çok güzel ve her zaman etkileyici bir hale getirmeyi başarıyorlar.

Dayanıklı ve Uzun Ömürlü Modeller

Yemek odası takımı seçerken en çok dikkat etmeniz gereken konuların başında seçmiş olduğunuz modellerin malzeme kaliteli olmalıdır. Yemek odası takımları sık değiştirilen parçalar olmadıklarından dayanıklı malzemelerden yapılmış olan takımları seçerek çok daha uzun süreli kullanım elde edebilirsiniz. Aynı zamanda çok sık kullanıldıkları için eskime gibi deforme olmaların önüne geçmek açısından da yemek odası takımlarının malzeme kalitelerine çok dikkat etmek gerekmektedir.

Bu kapsamda metal ayaklı yemek masası takımı çeşitlerine göz gezdirebilir ve dayanıklı yapıdan yararlanabilirsiniz. Metal ayaklı olan modeller metal malzemesi sayesinde deforme olmalara karşı dayanıklılık sundukları gibi aynı zamanda çok uzun ömürlü kullanım sunmuş oluyorlar. Bunun yanında country yemek odası takımı gibi modeller de hem dayanıklılık hem de etkileyici görünümler elde etmek isteyenlere doğru şekilde hitap etmeyi başararak beklentilerin en iyi şekilde karşılanmasına özel bir destek sunmuş oluyorlar. Hangi modeli tercih ederseniz edin yüksek malzeme kalitesi, özenli işçilik ve montaj sayesinde çok uzun ömürlü kullanacağınız modelleri bulabileceksiniz. Bu sayede hem ev sakinleri hem de misafirleriniz en iyi şekilde ağırlanma imkanı bulacaklar.

Farklı Tarzları Yansıtmak İsteyenlere Özel Modeller

Yemek odasında da tarzınızı ortaya koymak istiyorsanız art deco yemek odası takımı çeşitleri gibi modelleri tercih edebilirsiniz. Günümüz estetik beğenilerinin en güzel ve gösterişli şekilde yansıması olan bu modeller beklentilerinizin en güzel şekilde yansımasına büyük bir kolaylık sunmuş oluyorlar. Bu özel modeller ile birlikte, yemek odaları adeta yeniden tasarlanıyor ve çok etkileyici görünümler elde etmek de mümkün oluyor. Beyaz yemek odası takımı gibi en çok tercih edilen renklerden daha az tercih edilen ve daha ender bulunan renklere kadar tüm modelleri sayfa üzerinden çok kolay bir şekilde bulabileceksiniz.

Her zaman beklentilerinizi doğru şekilde karşılamak adına geniş ürün gamı ile sunulan modeller arasında sportif tarzınızı yansıtmak istiyorsanız spor yemek odası takımı modellerini tercih edebilirsiniz. Bu modellerde daha sportif çizgiler hakim olduğundan yemek odasının da daha samimi bir görünüme kavuşması mümkün oluyor. Aynı zamanda etkileyici görünümü ile farklılık yaratmayı da başaran sportif modeller, beklentilerinize tam olarak hitap etmeyi başararak, en doğru çözümleri başarıyla sunuyorlar.

Misafirlerinizi Etkileyecek Modeller

Yemek odalarında ev sakinleri lezzetli yemeklerini yedikleri gibi bu odalar misafirlerin de ağırlandığı özel alanlardır. Misafirlerinize karşı çok etkileyici görünümler oluşturmak ve onları en iyi şekilde ağırlamak için de yemek odası takımı tercihinde bulunurken çok dikkatli olmanız gerekir. Gri yemek odası takımı gibi popüler renklerden daha seyrek bulunan renklere kadar geniş yelpazede renk seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Bu sayede yemek odasının genel görünümüne ve tasarımına en uygun olacak renk tercihini yapabilirsiniz.

Sadece yemek masası olarak değil, yemek odası takımları konsol, vitrin ve sandalye gibi parçalarla da öne çıkıyorlar. Yemek odası konsol modelleri yemek odasının en olmaz parçalarından birisi olarak öne çıkıyor. Konsol sayesinde yemek servisi daha rahat yapıldığı gibi aynı zamanda yemek dışındaki zamanlarda da farklı eşyaların depolanması ve muhafaza edilmesi için özel bir kolaylık sunmuş oluyor. Etkileyici görünümleri ile yemek odası takımlarını tamamlayan konsollar yemek odanızı daha şık hale getiriyorlar. Aynalı konsol modelleri de alanın daha ferah bir görünüme kavuşmasına etki ediyor.

Yemekleri Daha Konforlu Hale Getiren Mobilyalar

Yemek odası takımlarını tamamlayan parçalar sayesinde çok daha etkileyici görünümler elde edebiliyorsunuz. Masa sandalye takımı yemek odası takımlarını doğru şekilde tamamlarken aynı zamanda cam vitrin modelleri gibi parçalar da yemek odanızın şık ve işlevsel hale gelmesine etki ediyorlar.

Çekmeceli vitrin gibi parçalar çeşitli eşyalarınızı daha kolay şekilde saklamanıza yardımcı oluyorlar. Yemek takımlarınızda kullandığınız parçaları da muhafaza etmek için gümüşlük vitrin modelleri ve fiyatları yine beklentilerinizi en iyi şekilde karşılanmasına yardımcı oluyorlar. Sayfa üzerinden sunulan tüm modeller yemek keyfinizin ve anlarınızın en güzel şekilde geçmesine yardımcı olarak yaşam kalitenizin de artmasını sağlıyorlar. Şık, kullanışlı masalar ve yemek odası sandalye modelleri ile birlikte yemek odasında gerek ev sakinleri gerekse de misafirleriniz ile geçirdiğiniz zamanlardan her vakit çok büyük keyif alabileceksiniz. Bu sayede de yemekler çok daha lezzetli hale gelecek.

166 sonuçtan 1-18 arası gösteriliyor

Yan paneli aç
En Yeni
İncele
Close

Ada Yemek Odası

14.290 
İncele
Close

Aksu Yemek Odası

14.159 
İncele
Close

Alyans Yemek Odası

29.990 
En Yeni
İncele
Close

Armoni Yemek Odası

18.750 
En Yeni
İncele
Close

Arwen Yemek Odası

33.500 
En Yeni
İncele
Close

Arya Yemek Odası

38.990 
En Yeni
İncele
Close
İncele
Close
İncele
Close
İncele
Close

Aşiyan Yemek Odası

43.500 
En Yeni
İncele
Close
En Yeni
İncele
Close

Asos Yemek Odası

20.570 
İncele
Close

Assos Yemek Odası

30.867 
İncele
Close
İncele
Close
İncele
Close
İncele
Close
En Yeni
İncele
Close