Yatak Odası Takımları

Evlerin en özel alanları olan yatak odalarına kampanyalı yatak odası takımları sayesinde çok özel, kullanışlı ve şık yatak odası takımları ekleyebilmek mümkün hale geliyor. Birbirinden güzel yatak odası takımları sayesinde kendi zevkinize ve beklentilerinize en uygun olacak şekilde yatak odanıza farklılık yaratacak bir görünüm katabilirsiniz. Sayfa üzerinden beğeninize sunulan çok farklı ve özgün modeller arasından kolayca tercih edebilirsiniz. Bazalı yatak odası takımları çeşitlerinden farklı modellere kadar aradığınız modeli çok rahatça bulabileceksiniz.

İşlevsel ve Şık Modeller

Modern yatak odası takımları evinizin en özel alanı olan yatak odasını estetik bir görünüme kavuşturuyor. Sadece estetik açıdan odanızı çok özel bir hale getirmekle kalmıyor aynı zamanda işlevsel özellikler de sunarak rahat şekilde uyumanıza yardımcı oluyorlar. Hem dar alanlara hem de geniş yatak odalarına tam uyum gösterecek olan bu özel modeller sayesinde rahatlığı ve konforu en güzel şekilde çok kolay şekilde bulabileceksiniz. Yatak seçiminizi en güzel şekilde yapabilmeniz için geniş ürün gamı ile sunulan modeller arasından çok kolay şekilde tercihte bulunabilirsiniz. İşlevsel tasarımları yatak odalarınıza en iyi görünümü sağladığı gibi dinlendirici bir şekilde uyumanız için de yardımcı oluyorlar.

Günümüz estetik algılarına tam uyumlu şekilde sunulan modeller arasından örneğin avangart yatak odası modelleri tercih edebilir ve şıklığınızı daha da arttırabilirsiniz. Bunun yanında lake yatak odası gibi modelleri de tercih ederek yatak odanızı çok şık, kullanışlı ve özel bir hale getirmeniz mümkün hale geliyor.

Zevklerinize Uygun Yatak Odası Takımları

Evinizin en özel alanlarını birbirinden güzel ve etkileyici yatak odası takımları ile şık ve estetik bir görünüme kavuşturmanız çok kolay hale geliyor. Art deco yatak odası takımları etkileyici görünümleri ile yatak odanıza çok ayrıcalıklı bir görünüm katıyorlar. Genel olarak yatak odanızın genel tasarımına en çok uyum gösterecek tasarımlara sahip yatak odası takımlarını da geniş ürün yelpazesi arasından çok kolay bir şekilde seçebilirsiniz. Özellikle geometrik desenlere sahip olan modellerin yanında ayna ve kumaş kalitesi bakımından da farklı modellere göz atabilirsiniz. Daha dar yatak odası alanlarında ferahlık verecek yatak odası takımları kullanılmak isteniyorsa, bu durumda da sürgülü yatak odası takımları gibi modelleri tercih edebilirsiniz.

Yatak odası tasarımında daha modern detayların baskın çıkmasını istiyorsanız sıra dışı tasarımlar içeren modeller dikkatinizi çekecektir. Bu modellerdeki detaylar kullanım kolaylığı sunmak için tasarlanmışlardır. Modern bir havanın baskın olduğu modellerde sürgülü dolap ve sürgülü çekmeceler de sıklıkla kullanılmaktadır. Kolay temizleme imkanına da sahip olan modeller ile yatak odası dekorasyonunuzu çok kolay ve estetik bir şekilde yapabileceksiniz. Özellikle dar alanlar için çok büyük kolaylık sunacak olan sürgülü modellerde güne başlamak için de büyük kolaylık sunmuş oluyorlar.

Klasik Tarzı Taşımak İsteyenlere

Klasik indirimli yatak odası takımları sayesinde yatak odanızda klasik estetik çizgilerin hakim olmasını sağlayabilirsiniz. Klasik mobilya severlere hitap eden bu modeller hem kullanışlı hem de estetik görünüme sahiptirler. Farklı modellerde bulunan klasik modellerde raflar, dolap askıları, yatak başlıkları gibi detaylar çok incelikli işçiliklerin ürünleri olarak öne çıkıyorlar. Çağları aşan ve ortak estetik beğeninin oluşmasını sağlayan renkleri ile öne çıkan bu modeller, yatak odasının görünümünü de daha özel bir hale getirmeye yardımcı oluyorlar.

Her Zaman Rahatlık Sunacak Modeller

Yoğun ve stresli geçen günlerde çabucak dinlenmek, huzur bulmak ve mutluluk bulmak için tercih ettiğiniz yatak odalarının sağlıklı ve konforlu olması için sayfa üzerinden sunulan yatak odası takımları büyük kolaylık sunuyorlar. Country yatak odası takımlarından çok çeşitli modellere kadar sayfa üzerinden kolayca aradığınız modeli bulabileceksiniz. Sağlıklı bir şekilde yaşamak için çok önemli olan ve uyku kalitesini arttıran yatak odası takımları bu açıdan önem taşıyorlar. Görünüm ve işlevsellik açısından yatak odası kullanıcılarının rahat etmelerini sağlamak için pek çok seçenek bulunuyor. Yatak odası takımlarının tasarımları beklentileri en iyi şekilde yansıtırken aynı zamanda farklı ölçülerde de bulunmaları yatak odasının alanının da en iyi şekilde kullanılmasına yardımcı oluyorlar. Küçük odalar için daha makul boyutlara sahip olan yatak odası takımlarını bulabilir, geniş odalar için ise daha büyük özgün tasarıma sahip olan mobilyaları tercih edebilirsiniz. Ek depolama alanı elde edilmesi için baza ya da şifonyer gibi özelliklere de sahip olan takımlar böylece kolaylık sunarlar.

Ergonomik tasarımları ile yatak odası sürgülü gardırop modelleri yatak odalarından alınan verimin artmasına neden oluyorlar. Yatak odası takımları her ölçüye ve her zevke yönelik en doğru modellerin bulunması için birbirinden farklı olan alternatifler ile sunuluyor. Özgün çizgileri, kullanılan malzeme kalitesi, parça sayısı, biçim ve büyüklüklerine göre de en uygun fiyatlar ile sizlere sunuluyor.

Her Tarza Hitap Etmeyi Başaran Modeller

Yatak odası takımları ev içinde en uzun süreli kullanılan eşyalar arasında bulunmaktadır. Sık değiştirilmediği için de beklentileri en iyi ve doğru şekilde yansıtacak olan modellerin tercih edilmesine dikkat edilmelidir. Bu kapsamda yatak odasının yapısına göre köşe giyinme dolabı gibi mobilyaların olduğu takımları da tercih edebilirsiniz. Bunun yanında camlı gardrop gibi işlevsel ürünler de yatak odasının kullanımını daha ergonomik bir hale getirir. Özellikle yatak odası köşe gardrop kullanımı sayesinde yatak odasının alanından daha iyi şekilde verim almak mümkün olacaktır.

Takımlar arasında modern tasarımların yanında geleneksel çizgilerini koruyan modeller de bulunmaktadır. Buna bağlı olarak kimi kullanıcılar zevklerini en doğru şekilde yansıtacak olan modelleri kolayca bulabilirler. 4 çekmeceli şifonyer gibi modeller yatak odalarının daha pratik ve rahat hale gelmesine yardımcı olur.

Kullanışlı Kolaylık Sunan Modeller

Aynalı şifonyer gibi modeller yatak odasının daha kullanışlı hale gelmesine yardımcı oluyorlar. Yatak odasını tamamen özgün, estetik ve işlevsel hale getirmek için sunulan ceviz şifonyer gibi parçaların olduğu mobilyalar ile rahatlık bulabileceksiniz. Kusursuz detayların her bir parçada görüldüğü yatak odası takımları odaya şık bir hava sağlarken aynı zamanda canlı bir atmosfer oluşturmaya da etkili oluyorlar. Farklı renk seçenekleri ile çok kolay şekilde bulunacak olan modeller her zaman işlevselliği ön planda tutuyorlar.

Bazalı karyola gibi modellerde de yatak odasında kolay şekilde depolama alanı yaratmak isteyenlere önemli fırsatlar sunuluyor. Sadece tek kişilik olan takımlar için değil çiftler için de çift kişilik bazalı karyola modelleri depolama için önemli avantajlar elde etmenize yardımcı oluyor. Çok pratik şekilde eşyaların güven içerisinde tutulmasını sağlayan bazalı karyola çeşitleri, ihtiyaç duyulması halinde çok kolay şekilde açılarak eşyaların da kolayca alınmasını sağlıyor.

Tam Kullanım Sunan Parçalar

Yatak odası takımları farklı mobilya parçalarını bir arada tutuyorlar. Tek çekmeceli komodin gibi mobilyalar yatak odanızı daha kullanışlı hale getiriyorlar. Komodin tercihiniz önemli olduğu için tek bir model ya da tasarım ile sınırlanmayan ürünlerde ceviz komodin gibi parçalar da bulunuyor. Modern ve nostaljik bir görünümü bir arada elde etmek isteyenlere de Retro komodin modelleri sunuluyor.

172 sonuçtan 1-18 arası gösteriliyor

Yan paneli aç
En Yeni
İncele
Close
En Yeni
İncele
Close
En Yeni
İncele
Close
En Yeni
İncele
Close
En Yeni
İncele
Close
En Yeni
İncele
Close

Alaçam Yatak Odası

25.685 
En Yeni
İncele
Close

Armoni Yatak Odası

31.900 
En Yeni
İncele
Close
En Yeni
İncele
Close
İncele
Close

Aşiyan Yatak Odası

57.750 
En Yeni
İncele
Close
En Yeni
İncele
Close
En Yeni
İncele
Close
En Yeni
İncele
Close
İncele
Close
İncele
Close

Assos Yatak Odası

39.624 
En Yeni
İncele
Close

Aviva Yatak Odası

41.552 
En Yeni
İncele
Close