Blog

Uyku Sırasında Sizleri Rahat Ettirecek En İyi Çift Kişilik Yataklar

Çift kişilik yataklar çiftlerin rahat edebilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Bu yataklara yan yana iki insan aynı anda sığabilmektedir. Yataklar her ne kadar aynı gibi görünse de farklı modeller arasında farklı tarzlar yer almaktadır. Yatak odalarında en çok arzu ettiğiniz tasarımları yatak odası takımları ile yaratabilirsiniz. İsterseniz yatak modellerinden parlak ve canlı bir renge sahip olan modeli seçebilir ve odanıza heyecan katabilirsiniz. İsterseniz de daha ağır tonlar arasından bir seçim yaparak oda tasarımınıza bu yönde devam edebilirsiniz. Ağır tonlardan kasıt bordo ya da lacivert gibi renklerdir. Bu tonlar yatak odanızın romantikliğini artıracaktır. Daha yumuşak tonlar ise dinlenmenizi kolaylaştıracaktır. Aşağıda birbirinden farklı türde yatak modelleri yer almaktadır. Bu modelleri inceleyerek evlerinizde country, minimal ya da luxury gibi farklı tarzlar ortaya koyabilirsiniz.

Alpha Yatak Modeli

Alpha Yatak Modeli

Bu model standart boyutlarda üretilerek kullanıcılara gönderilmektedir. Sitede yer alan Alpha Yatak Modeli fiyatı 90*190 boyutlarında bir ölçü hesaplanarak elde edilmiştir. Yatağın özellikleri arasında Nasa uzay teknolojisi vardır. Bu teknoloji kullanılarak geliştirilen visko elastik malzeme, yatağa ayrı bir yumuşaklık kazandırmıştır. Yatağın esnek yapısı uygulanan basıncın azaltılmasında etkilidir. Yatakta yer alan açık hücre yapısı, vücuttaki dengeyi kontrol altında tutmaktadır. Vücut ısısı ve kan basıncı yatak sayesinde düzene girmektedir. Vücudun şeklini alan yatak vücut boşluklarını doldurarak derin bir rahatlama sunmaktadır. Yatağı medikal bir ürün olarak kullanmanız da mümkündür. Yatalak hastaların kolay bir şekilde iyileşebilmesi için yastığın önemli bir payı bulunmaktadır.

Altın Yatak Modeli

Altın rengi ile dikkatleri üzerine çeken bu model, oldukça rahat bir tasarıma sahiptir. Sahip olduğu yaylar, vücut boşluklarınız arasına dolmakta ve sizlerin rahatça uykuya dalabilmenizi sağlamaktadır. Pocket yay sistemi ile birbirinden bağımsız pek çok yay yatağın iç kısmında yer almaktadır. Bu sistem vücudun basıncını yatak üzerinki kişiye eşit bir şekilde dağıtmaktadır. Bu sayede yatağınız omurganın doğal duruşunu bozmayacaktır. Altın Yatak Modeli ile visco elastik özelliği en derinden hissedebilirsiniz. Sistem sayesinde kan dolaşımı düzenlenmektedir. Model, omurgayı desteklemekte ve uyku kalitenizi en üst düzeye taşımaktadır. Bu sayede uykunuzu aldığınızı hissedeceksiniz.

Beatrice Yatak Modeli

Hem geniş hem de ferah bir yatak odası dekorasyonu için bu model idealdir. Odanızın mekân keyfini üst düzeye çıkarmak için Beatrice Yatak Modeli tercih edebilirsiniz. Cep dostu olarak bilinen bu yatak için büyük ücretler ödemenize gerek bulunmamaktadır. Hem bu modelde hem de diğer yatak modellerinde herhangi bir kanserojen madde bulunmamaktadır. İnsan sağlığına zararlı olmayan malzemeler ile üretilen yatak, ergonomiktir. Yatağın kullanımı sırasında herhangi bir çizilme, sürtülme ya da ezilme meydana gelmemektedir. Bu nedenle uzun süre sizlere eşlik edecektir.

Bronze Yatak Modeli

Evlere ücretsiz olarak teslim edilebilen bu üründe farklı boyutlarda üretim yapılmaktadır. Ürünün üretim yapıldığı boyutlar 90 190, 90 200 ve 100* 200 şeklindedir. Ayrıca geniş bazalar için 120’ye 200 boyutlarında da üretim yapılabilmektedir. Bronze Yatak Modeli iki temel özelliği bünyesinde barındırmaktadır. Bu özelliklerden biri hava kapsülüdür Yatağın yan kısımlarında yer alan hava kapsülü, yataktaki hava sirkülasyonunu sağlamakla görevlidir. Yatak üzerinde uyuyan kişiler bu kapsüller sayesinde terleme hissi yaşamamakta ve yataklarını uzun süre hijyenik kullanabilmektedir. Modelde yer alan diğer önemli özellik ise bonel yaydır. Bu yaylar yatakların uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır.

Calvin Yatak Modeli

Genel olarak 90* 190 ebatlarında üretilmektedir. Bu boyut dışında da üretimleri mevcuttur. Çelik tellerden oluşan yayları sayesinde yatağın dayanıklılığı artmaktadır. DHT yay teknolojisi Calvin Yatak Modeli içerisinde kullanılmıştır. Bu teknoloji sayesinde yatağın sertliği azaltılmaktadır. Ayrıca yatağın direnci de artırılmaktadır. Bu model, formunu uzun yıllar aynı tutan yaylardan elde edilmektedir.

Dora Yatak Modeli

Dora Yatak Modeli

Isıl işleme tabi tutularak elde edilmiş olan bu model çökme olasılığını azaltacak bir teknolojiye sahiptir. Modelde daha rahat bir uyku deneyimi için özel bir kumaştan yararlanılmıştır. Kullanılan bu kumaş, hava geçirgenliğini sağlamakta ve kullanıcıların terlemesini önlemektedir. Dora Yatak Modeli sayesinde ortopedik bir uyku deneyimi yaşayabilirsiniz. Beyaz renk kumaş ile kaplı bu model içinizi açacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir