Blog

Portatif Yapısı ile Sizleri Zora Sokmayacak TV Sehpaları

TV sehpaları televizyon taşıma amacının yanı sıra pek çok farklı göreve de sahiptir. Bu sehpalar sayesinde oturma odası ve salonlarınızda fazladan depolama alanına sahip olabilirsiniz. Ayrıca bu sehpalar sizlere sergileme alanı da tanımaktadır. Sehpaların üst kısmında yer alan sergileme alanlarında fotoğraf ya da biblolar sergilenebilmektedir. Model ile aynı anda monte edilen kitaplık, kitaplarınızın hem daha düzenli durmasını sağlamakta hem de kitaplarınıza kısa sürede erişebilme fırsatı tanımaktadır. Aşağıda oldukça işlevsel pek çok TV sehpa modeli yer almaktadır. Bu modellerden yola çıkarak en sevdiğiniz oturma odası dekorasyonunu yaratabilirsiniz. TV sehpalarının her biri birinden şık ve gösterişli tasarımlara sahiptir. Sehpalarda 2022 dekorasyonundan izler de yer almaktadır.

Alyans Antrasit TV Sehpaları

Alyans Antrasit TV Sehpaları

Televizyonunuzu hem şık hem de işlevsel bir sehpa üzerinde görmek istiyor iseniz Alyans Antrasit TV Sehpası tam size göredir. Sehpanın tasarımında büyük oranda modern esintiden izlere tanık olabilirsiniz. Antrasit rengi ile sizleri büyüleyecek olan sehpa, gümüş renk tutma kulplarından elde edilmiştir. Ürünün tamamında MDF malzeme yer almaktadır. Kaliteli ahşaptan üretilen bu sehpada tandem ray sistemi bulunmaktadır. Bu sistem çekmece detaylarını açığa çıkarmaktadır. TS sehpasında yer alan ayaklar yerden yüksektedir. Sehpanın bakımı nemli bir bez ile yapılmalıdır. Sehpanın doğrudan güneş ışığı ile temas etmemesi büyük bir önem arz etmektedir. Sehpanın temizliği sırasında çok sıcak su kullanımından kaçınılmalıdır.

Alyans Ceviz TV Sehpası

Tek parçadan oluşan tasarımı sayesinde bu sehpa oldukça portatiftir. Sehpanın alt tarafında yer alan dolaplar üç adettir. Dolapların her birinde altın renk tutma kulpları yer almaktadır. Dolapların iç hacmi geniş olup pek çok ürünü aynı anda bünyesinde barındırabilmektedir. Sehpanın ayakları yerden yüksekte imla edilmiştir. Bu sayede fayans temizliğinin çok daha kısa sürdüğü görülmektedir. Alyans Ceviz TV Sehpası sayesinde evlerinizde aydınlık bir görünüm elde edebilirsiniz. Üst kısmını sergileme alanı olarak kullanabileceğiniz bu ürün sayesinde fotoğraf çerçevelerinizi daha da güzel gösterebilirsiniz. Alyans model dayanıklılığı ile insanların dikkatini çeken bir TV sehpasıdır. Bu model sayesinde televizyona daha iyi odaklanılabilmektedir.

Alyans Krem TV Sehpaları

Beyazın sade görünümünü altının göz alıcı detayları ile bir araya getiren bu model sizleri büyüleyecektir. Geniş ve uzun tasarımı modelin daha kullanışlı olmasına neden olmaktadır. Sehpanın üst tablasında yuvarlak bir görünüm hakimdir. Bu sayede 2022 yılının getirdiği estetik de kazanılmıştır. Eğer evlerinizde yer vermek istediğiniz sehpalarınızın televizyon ekranınızı daha iyi göstermesini istiyor iseniz Alyans Krem TV Sehpası tercih edebilirsiniz. Modelin ayak kısımları özgün bir tasarıma sahip olup üst kısım ile bir uyum içerisindedir.

Anka Ahşap TV Ünitesi

Modelin oldukça kapsamlı parçalara sahip olduğu görülmektedir. Üst kısmında kitaplarınızı alacak bir büyüklüğe sahip olan bir kitaplık ve alt kısımda da televizyonu taşıyan tabla yer almaktadır. Modelde diğer modellerden daha fazla sayıda bölme bulunmaktadır. Bu bölmelere görünmesini istemediğiniz ama kolayca bulmak istediğiniz eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz. Anka Ahşap TV Ünitesi içerisinde yer alan diğer bir özellik ise doğal görünümüdür. Bu doğal görünüm ile farklı renk oturma gruplarınızı kolayca kombin yapabilirsiniz.

Aqua TV Ünitesi

Aqua TV Ünitesi

Altın, krem ve beyaz gibi 2022 yılının en gözde renkleri arasında yer alan renkleri bir arada kullanan bu modeli çok seveceksiniz. Modelde hem kitaplık hem dolap raf bulunmaktadır. Modelin tutma kulpları altın sarısı olup oldukça inovatif bir tasarıma sahiptir. Modelde yararlanılan stil daha çok modern gibi görünse de geleneksel yaklaşımdan iz bulmak da mümkündür. Aqua TV Ünitesi parçalarında yer alan dikdörtgen görünüm otantik bir yaklaşımdan yola çıkılarak oluşturulmuştur.

Arya TV Ünitesi

Ön tarafında yanan ateş görünümlü bir ekrana sahip olan bu model, ahşap görünümü ile sizleri büyüleyecektir. Ahşabın doğal geçişleri sayesinde farklı pek çok oturma grubu ile bir uyum yakalayan bu modeli severek kullanacaksınız. Modelin üst kısmında kitaplarınızı yerleştirebileceğiniz bir alan bulunmaktadır. Kitaplığın yan tarafında ise camlı bir bölme vardır. Arya TV Ünitesi üst kısmında kalan bu alanı depolama alanı olarak kullanabilirsiniz. Altın renklere sahip ünitenin ahşap bölmeleri de bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir