Oturma Odası

Oturma odaları ve salonlar için oturma odası modelleri çok kullanışlı, işlevsel ve aynı zamanda şık çözümler sağlıyorlar. Yaşam alanlarının çok özel yansımaları olan oturma odaları için birbirinden güzel modeller ile sunulan en uygun koltuk takımları beklentilerin de doğru şekilde karşılanmasına yardımcı oluyorlar. Her zevke ve tarza hitap etmek için tasarlanmış olan takımlar sayesinde farklı beğenilere ve zevklere uygun olacak oturma takımlarını bulabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi sayesinde kullandığınız alanlara çok özel görünümler sağlayacak olan modelleri rahatça bulmanızı sağlayan bu modeller oturma odalarını tamamen farklı bir görünüme kavuşturuyorlar. Hem görünümleri hem de şıklıkları ile birlikte konforu ve estetik görünümü bir arada sunan modeller benzersiz bir deneyim sunuyorlar.

Her Zevke Hitap Eden Oturma Odası Modelleri

Birbirinden farklı ve güzel takımlar ile birlikte oturma odalarına çok özel bir görünüm katabilirsiniz. Oturma odaları misafirlerin ağırlandığı, ev sakinlerinin bir araya geldiği, ev içinde zamanın en çok geçirildiği alanlar olduğundan bu alanlara yönelik doğru takım modellerini seçebilirsiniz. Beklentileri ve estetik zevkleri en doğru şekilde yansıtmak için tasarlanmış olan takımlar harika bir kullanım özelliği sunuyorlar. Avangart oturma odası modelleri geleneksel ve modern çizgileri bir arada tutmayı başarıyorlar.

Avangart modellerde klasik tasarımların gösterişli yanlarını bulunmasına rağmen görünüm itibariyle daha modern çizgileri taşıyorlar. Bu sayede geleneksel tasarım ile modern tasarım iç içe geçerek ortaya çok daha çekici, şık ve konforlu takımlar çıkıyor. Aynı zamanda lüks özelliklerini de taşıyan bu lüks koltuk takımları beklentilerin ötesine geçerek oturma odalarını çok ayrıcalıklı ve özel bir görünüme kavuşturmak isteyenler için çok doğru çözümler sunmayı başarıyorlar.

Farklı Renklerde Oturma Odası Modelleri

Her rengin hem psikolojik etkisi hem de oturma odasının dekorasyonunu tamamlaması için özel anlamları bulunuyor. Oturma odası takımlarının da dekorasyonu doğru şekilde karşılayabilmeleri için renklerinin çok özel olması gerekiyor. Dekorasyonlarınıza doğru yanıtlar vermek ve en çok sevdiğiniz renkleri oturma odası takımlarında yansıtmak için özel renkleri ile öne çıkan modern koltuk takımları tercih edebilirsiniz. Farklı renkler ile kullanıcıların beklentilerine en doğru şekilde yanıt vermek için tasarlanmış olan bu özel modeller, bu sayede her zevke ve beğeniye en uygun takımın da kolay bir şekilde bulunmasına yardımcı oluyorlar.

Beyaz renklerden petrol mavisi koltuk takımları renklerine kadar geniş renk skalasında sunulan takımlar böylece farklı renk tercihleri yapmak isteyenler için doğru yanıtların üretilmesine olanak tanıyorlar. Göz alıcı ve dikkat çekici renkleri ile birlikte ortama en güzel şekilde uyum sağlamayı başaran koltuk takımları bu sayede renk seçiminde geniş bir yelpazede tercihte bulunmak isteyenlerin beklentilerinin de en doğru şekilde karşılanmasını sağlıyor.

Yeni ve Modaya Uygun Takımlar

Her sezonun modasını en doğru şekilde takip etmeniz için yeni koltuk takımları beklentilerinizin doğru şekilde karşılanmasına yardımcı oluyorlar. Yeni sezonun çizgilerini taşıyan modeller böylece moda akımlarını takip etmeyi sağlarken aynı zamanda oturma odalarında çok özel görünümlerin de meydana gelmesini sağlıyorlar. Hem yeni hem de renkli koltuk takımları çok çarpıcı ve özel görünümler oluşturmak isteyenlere doğru şekilde hitap etmeyi başarıyorlar.

Bu özel koltuk takımları ile yaşam alanlarınızın görünümlerini başından sonuna kadar değiştirebileceksiniz. Çok etkileyici ve dikkat çekici yaşam alanlarına sahip olmanızı sağlayacak olan bu özel modeller her zaman sizi mutlu edecektir. Yüksek konfor sunan özellikleri sayesinde de taksitli koltuk takımları pek çok kişinin oturma odası takımı alabilmesini mümkün kılıyorlar.

Yüksek Kalite ve Konfor Sunan Modeller

Hangi model tercih edilecekse edilsin tüm modellerde yüksek konfor özellikleri öne çıkıyor. İster tek ister iki renkli koltuk takımları olsun her zaman en üst düzeyde konfor sunacaktır. İşlevsel özelliklerin en güzel tasarımlar ile bir araya geldiği 2021 koltuk takımları bu sayede çok kullanışlı ve aynı zamanda rahat yapılarıyla da öne çıkıyorlar. Oturma esnasında beli destekleyen yapıları, uzun süreler kullanıldığında bile ağrı vermeyen özellikleri ile birlikte çok ayrıcalıklı kullanım olanakları sağlayan modeller ile rahatlık ve işlevsellik bir arada bulunuyor.

Daha Farklı Tasarım Özellikleri İsteyenlere

Spor koltuk takımları yaşam alanlarında sportif çizgilerin vurgulanmasını isteyenlere hitap etmeyi başarıyor. Alışılmış resmi görünüm yerine daha serbest ve rahatlık sunan yapıları ile öne çıkan bu modeller yaşam alanlarına da ayrı bir görünüm ve özgürlük katmayı sağlıyorlar. Açık renk koltuk takımları kadar koyu renklerde de bulunabilen sportif takımlar yaşam alanlarında çok özel görünümler oluşturuyorlar.

Sadece koltuk olarak değil aynı zamanda çeşitli eşyaların depolanması ve bir arada kalması için de kullanım isteyenlere de bazalı kanepeler ya da üçlü kanepeler modelleri hitap ediyorlar. İşlevsel yapıları ile alanların daha güzel görünmesini sağlarken aynı zamanda rahat kullanım da sunan spor kanepe modelleri bu sayede büyük bir özellik sağlıyorlar.

En Güzel ve Rahat Kanepe Modelleri

En uygun kanepe modelleri ile birlikte yaşam alanlarınıza çok özel kanepeleri tercih edebilirsiniz. Açılır çekyat modelleri misafirlerin ağırlanmaları için de yardımcı olurken avangart kanepeler daha estetik ve çarpıcı bir görünüm elde edilmesi için yardımcı oluyorlar. Birbirinden renkli kanepe modelleri de beklentileri ve zevkleri en uygun şekilde yansıtacak renklerde olan kanepeleri tercih edilmeyi mümkün hale getiriyorlar.

Kanepeler çok çeşitli alanlarda kullanım açısından uygun olduğundan sayfa üzerinden sunulan kanepe modellerinde de geniş bir çeşitlilik bulunuyor. Chester kanepe gibi işlevsel modeller ve tv koltuğu gibi ürünler her zaman kullanım alanlarının çok daha rahat ve konforlu hale gelmesine yardımcı oluyorlar. Yine işlevsel özellikleri ile öne çıkan deri berjer koltuk gibi modeller de oturma alanlarında çarpıcı ve işlevsel görünümün tamamlanmasına özel bir yardım sağlıyor.

En Uygun Oturma Odası Takım Fiyatları

Sunulan tüm ürünlerde yüksek kalite sağlanmaktadır. Bu sayede ürünler uzun ömürlü kullanıldıkları gibi zamana ya da kullanıma bağlı olarak herhangi bir deforme göstermezler. Bunun yanında dönen berjer koltuk fiyatları da uygun fiyatlar ile sunularak kullanıcıların hem şıklığı hem de ekonomik olmayı bir arada bulabilmelerine yardımcı olur.

Berjer koltuk fiyatları da en uygun fiyatlar ile sizlere sunulurken hepsinde en yüksek kalite malzemenin kullanılması ürünlerin değerini daha da arttırmış oluyor. Özenli işçilikleri ve yüksek malzeme kaliteleri ile öne çıkan tüm bu ürünlerde en yüksek kaliteyi her zaman bulabileceksiniz.

Berjer kullanımı oturma alanlarında çarpıcı görünüm oluşturmanın yanında pratik amaçlar için de gerekli olduğundan klasik berjer koltuk fiyatları da en uygun şekilde sizlere sunuluyor. Bu sayede ekonomik beklentileri en iyi şekilde yansıtacak olan berjer modellerini tercih edebilirsiniz. Berjerler oturma odalarında diğer koltuk takımlarını tamamladıkları gibi aynı zamanda tasarım için de çarpıcı bir görünüm oluşturmaya neden olurlar. Bunun yanında televizyon izlerken ya da bir şeyler yerken de büyük bir yardım sunarlar. Yuvarlak berjer koltuk modellerinden farklı tasarımlarda ve ölçülerde olan koltuk modellerini sayfa üzerinden en ekonomik ve kaliteli şekilde bulabilirsiniz.

512 sonuçtan 1-18 arası gösteriliyor

Yan paneli aç
En Yeni
İncele
Close

Alfa Koltuk Takımı

42.185 
32%
İncele
Close

Alfa Lüx Berjer

4.250 
İncele
Close
32%
İncele
Close

Alfa Lüx Üçlü Koltuk

10.850 
30%
İncele
Close

Arin Berjer

5.221 
En Yeni
İncele
Close

Arin Koltuk Takımı

35.457 
30%
İncele
Close

Arin Üçlü Koltuk

15.683 
32%
İncele
Close

Aşiyan Berjer

7.175 
İncele
Close
32%
İncele
Close

Aşiyan Üçlü Koltuk Art Deco

18.950 
32%
İncele
Close

Aşiyan Üçlü Koltuk Chester

16.750 
34%
İncele
Close

Asos Berjer

5.202 
En Yeni
İncele
Close

Asos Koltuk Takımı

37.524 
34%
İncele
Close

Asos Üçlü Koltuk

16.759 
32%
İncele
Close

Aston Lüx Berjer

4.250 
İncele
Close
32%
İncele
Close

Aston Lüx Üçlü Koltuk

10.650 
32%
İncele
Close

Avva Berjer

3.913