Blog

Modern Genç Odası Takımları

Yaratıcı bireylerin yetiştirilmesinde en önemli aşamalardan birisi onu gelece hazırlamaktır. Bu anlamda modern genç odası takımları gelecek nesillerin yetiştirilmesinde önemli roller oynamaktadır.

Modern tarzı ile gençleri içerisindeki gücü ortaya koyan mobilyaların adresi Niyazi Güneş Mobilya olmaktadır.
Çocuklarımızı geleceğe hazırlarken hobileri ve zevkleri ile farklı bakış açıları olan gençler için tasarlanan genç odası takımları farklı renkler ile onlara hitap eden özelliklere sahiptir. Tasarımın altında genç uzman tasarımcılar bulunmaktadır. Böylelikle gençlerin nasıl bir oda istedikleri, dekorasyonu, mobilyaların işlevsel olarak kullanılmasında özellikleri ön plana çıkar. Her yıl mobilya sektörüne yön veren Niyazi Güneş Mobilya genç odaları içinde vazgeçilmez tasarımların altına imzasını atmaktadır.

Genç Odası Takımı Almadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Modern tarzların yanında genç odası için dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Öyle ki aile ebeveynlerinin başlıca atladığı hususlar gençleri huzursuz ve mutsuz edebilmektedir. Bu sebeple çocuğunuza yeni bir oda takımı almadan önce bazı hususları gözden geçirmek gerekir. Bunlar;

  • Öncelikle çocuğunuzun tarzına kulak vermelisiniz.
  • Depolama alanlarının çok olması hem sizin hem çocuğunuzun avantajına olacaktır.
  • Çocuğunuza yön verecek hobilerine tarz bir dekorasyon seçeneği üzerinde durun.
  • Genç Odası çocuğunuzun çalışmaya ve üretken olmasına teşvik etmeli.
  • Kendisine ve misafirlerine oturma alanı bulunması.
  • Fonksiyonel yataklar ihtiyaçlarınızı karşılayacak özelliklere sahiptir.
  • Kalitesi ve tarzı ile uzun yıllar kullanım ömrü olması.

Genç odalarının çocuklarınıza hitap etmesi çok önemlidir. Zira Niyazi Güneş Mobilya bu anlamda attığı adımlar ile Ar-Ge çalışmalarını yürütmektedir. Konusunda uzman tasarımcıların kaleminde projelendirilen genç odası takımları uzman ustaların elinde şekillenmektedir. Böylelikle yaşam alanlarınızda mutlu çocuklarınızı göreceğiniz ürünler ortaya konulmaktadır.
Çocukları gençlik etkinliklerine çeken şeylerden biri de onlara değer verildiğini bilmektir. Niyazi Güneş Mobilya bu değeri fazlasıyla bilmekte ve önem vermektedir. Zira ebeveynlerin en önemli değeri çocuklardır. Bu bilinçle yeniden tasarlanan genç odası takımları mutluluk kaynağı olmaktadır.

Athena Genç Odası Takımı

Çocuklarınızın hobisine göre şekillenen Niyazi Güneş Genç odası takımları farklı tasarımları ile herkesi hitap etmektedir. Standart bir grup kadar eğlenceli oda takımları çeşitleri ile bakış açısında farklılık yaşamak isteyenlerin adresi Niyazi Güneş Mobilya olmaktadır.
Eğlenceli bir oda ile müziğe ve teknolojiye dokunmak isteyenlerin en önemli seçeneği Athena Genç Odası olmaktadır. 3 Kapılı geniş saklama alanlarına sahip gardropbu ile birlikte konforlu bir yatağa sahip Athena birinci sınıf komodinleri, çalışma masası, şifonyeri ve kitaplığı ile gençlerin odasına gelmekteddir. Uygun ödeme koşulları, taksitlendirme ile kampanyalar sayesinnde çok daha uygun fiyatlara alım yapacağınız Athena Genç Odası takımı çocuğunuzun içindeki yaratıcılık cevherini ortaya çıkacarak özelliklere sahiptir.

Crea Genç Odası Takımı

Niyazi Güneş Mobilya herkese hitap eden genç odası takımlarını katalaglorına almıştır. Daha çok olgun çocuklarımız için seçeceğiniz Crea Genç Odası takımı bunlardan biridir. 4 kapılı gardrobu çok geniş saklama alanlaına sahiptir. 120*200 boyutlarında geniş bir yatağı ile konforlu geceler sunar. Gençlerin daha iyi çalışmalarına olanak sağlayan ergonomik çalışma masası, karyolası, bazalı özelliği ile geniş saklama alanları bulunmaktadır. Komodini, Şifonyeri, Çalışma Masası, Gardrobu birinci sınıf malzemelerden üretilmiştir. Bu sayede uzun yıllar kullanım olanaklarını gençlere sağlamaktadır. Niyazi Güneş Mobilya’da her gence bir genç odası takımı bulunmaktadır.
Genç odalarında kullanacağınız mobilyalar kadar odanın yerleştirilmesi de önemlidir. Alım öncesi dikkat edilmesi gereken hususlardan biri odanın büyüklüğü ile alacağınız genç odasının ebatları olmakatdır. Bu anlamda ergonomik bir yerleştirme aynı zamanda çocuğunuzun işlevsel olarak bir mobilya takımına sahip olması anlamına gelmektedir. Öyle ki odada ayrıca faaliyetleri için yer bırakılması gerekir. Hatta misafirinin geleceğini düşünerek oturma alanı sağlanması önemli olmaktadır. Öle ki gençler ilerleyen yaşlarla birlikte odasında arkadaşları ile vakit geçirmek isteyecektir.
Çocuklarınızın yaşam alanları kendi dünyası ile bütünleşir. Onları yansıtan özelliklere sahiptir. Öyle ki bu oda onların geleceğinin şekillenmesinde önemli roller üstlenmektedir. Kendilerini iyi hissetmelerini sağlarken huzurlu ve mutlu olurlar. Böylece derslerinde de başarılı olmaktadırlar. Genç odasının aurası ve atmosferi önemlidir. Bu anlamda atmosferi etkileyen başlıca husus mobilyalardır. Niyazi Güneş mobilya bu atmosferi sağlayan özellikleri ile yaşam alanlarına huzur getirmektedir.