Blog

Lüx’ün Ötesinde Koltuk Takımları

Modern ve şık mekanlar yaratmak artık çok daha kolay! Niyazi Güneş mobilya ile hayatınıza şıklık katmanın tam zamanı. Niyazi Güneş mobilyanın koltuk takımı modelleri, sunduğu şıklığın yanı sıra sağladığı ergonomi ve rahatlığıyla da sizi mutlu edecek! Koltuk takımlarında yansıttığı tasarım özelliklerini estetik değerlerle harmanlayarak mobilyalar sunan Niyazi Güneş Mobilya, her tarzdan zevke hitap ediyor. Alışılmış mobilyalarla yetinmek istemiyorsanız ve evinizi klasik olmayan, şık bir tarzla özel kılmak istiyorsanız lüksün ötesinde koltuk takımlarımıza salonlarınızda yer verebilirsiniz.

Saray Koltuk Takımı

Bu Yıl Chester Yeni Moda!

Zarafet ve dekorasyon anlayışı günümüzde sürekli değişmekte olup, modern anlayış sadelikten çıkmıştır. Soğuk ve sade mobilya modellerinden akan, nötr renklerin kullanıldığı, ilk akla gelen lüx koltuk takımları arasında bu yıl chester koltuk takımları ön plana çıkıyor.

Lükse Giden Yol: Opera Koltuk Takımı

Deri, ev mobilyası için en dayanıklı ve şık görünen yüzeylerden biridir. Modernize edilmiş deri koltuklar lüks bir his ve mükemmel konfor sunar. Çağdaş bir eve şık bir görünüm kazandıran Opera koltuk takımı paslanmaz ayaklara sahiptir. Derinin koltuk takımına yansıttığı şıklığı sizler de yaşam alanlarınıza yansıtın.

Lüks ve Konforun Birleşimi: Aston Koltuk Takımı

Aston Koltuk Takımı, temiz hatlara sahip, nefes alabilen kumaşları ve destekleyici minderleri ile popüleritesini koruyor. Kaliteli işçilik ve şık görüntüsüyle yaşam alanlarınızı çekici hale getirebilirsiniz. Gri tonunun gösterişli yapısını Aston Koltuk takımında hissedebilirsiniz. Kullanışlı ve konforuyla adından söz ettirmektedir.

Dinginliğin Adresi: Asos Koltuk Takımı

Asos Koltuk Takımı, sade şıklığı ile yaşam alanlarında dinginlik ve dinginlik arayanlara cevap veriyor. Ekstra konforlu sırt minderleri ve kullanım pratikliği veren Asos, salonlara uyum sağlar. Asos Koltuk Takımı, zamansız çizgilerini vurgulayan yumuşak dokunuşları ile rafine mekanlar yaratmaktadır.

Estetiğin Salonlara Yansıması: Eva Modern Koltuk Takımı

Eva Modern Koltuk Takımıyla zarafeti ve şıklığı bir arada yaşayabilirsiniz. Ergonomik yapısı, kaliteli kumaşı ve ahşabın dayanıklılığı Eva Modern koltuk takımını oluşturmaktadır. Her boyutta eve uyumlu, estetik bir hava vermekle beraber rahatlığıyla da bir o kadar tercih edilmektedir. Materayla tanışın, keyfinizi yaşayın.

Pozitif Enerji: Oslo Koltuk Takımı

Oslo koltuk takımının verdiği tatlı enerjiyi sizler de hissedebilirsiniz.  Rengini mobilyaya yansıtan Niyazi Güneş, ferah görünümü amaçlamıştır. Odalarınızı daha büyük gösterecek bu model orta ve yan sehpalarıyla salonlarınıza çok yakışacak. Kolay temizlenebilirliği ve dayanıklı yapısıyla oslo koltuk takımını deneyimleyin.

Odaların Uyumu: Hera Koltuk Takımı

Oda tipi için lüks koltuk takımı seçimleri önemlidir. Odanızın olanaklarını göz önünde bulundurarak birbirinden şık ve modern koltuk takımlarımıza sahip olabilirsiniz. Dekorasyon kullanımını doğru planladığınızda ortaya farklı görüntüler çıkar. Geniş oda için Hera Koltuk Takımı ekstra göze çarpacaktır. Boyutları ve rahatlığıyla alanlarınıza rahatlıkla adapte olacaktır.

Zamansız Tasarım: Florida Koltuk Takımı

Bu zamansız tasarım her zaman zarif ve şık görünecek. Bu modern koltuğun şık ve modern görünümü, herhangi bir ev dekorunu tamamlayacak. Renklerin softluğu ve hoş görüntüsüyle oturma odasına mükemmel bir ektir. Modern tasarımı ile bu parça, herhangi bir oturma odasına modern bir tarz katacak. Bu kullanışlı parça ile oturma seçenekleriniz artacaktır.

Koltuk Takımları Şekilleri Nasıl Seçilir?

Koltuk takımlarının şekli de önemli bir husustur. Niyazi Güneş, her çeşit oda tipine göre koltuk takımları üretimi yapmaktadır. Odanın tavanı alçaksa, tasarımı odanın yüksekliğiyle orantılı tutmak için alt sırtlı bir kanepe tercih edebilirsiniz. Düşük sırtlı bir tasarım, daha normal tavan yüksekliklerinin altında ekstra alan yanılsaması da yaratabilir. Oturma odasının nasıl kullanıldığı da önemli olabilir. Kitaplığı veya çalışma alanı olan bir oda için daha uzun bir kanepe tercih etmek isteyebilirsiniz. Birbirinden güzel koltuk takımı çeşitlerimizle evlerinizin dengesini koruyabilirsiniz. Koltuk takımları hatları kavisli veya köşeli olabilir. Odadaki diğer mobilya seçeneklerine göre karar vermelisiniz. Odalarda çok fazla açıyı kırmak ve biraz yumuşaklık sağlamak için kavisli detaylara sahip koltuk takımları tercih edebilirsiniz.

Zamanın Ötesinde Lüks Koltuk Takımları Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyim?

Koltuk takımı seçimlerinde dikkat edilmesi gereken birçok faktör vardır. Kafanızdaki soru işaretlerini ortadan kaldırmak için Niyazi Güneş Mobilya ve ekip kadrosuyla iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli, dayanıklı, uzun ömür kullanabileceğiniz koltuk takımlarına sitemizden ulaşabilirsiniz.