Blog

İsviçre’ye Mobilya Gönderimi

İsviçre’de yaşayan ve kendi evi için mobilya almak isteyen müşterilerimiz için firma olarak İsviçre’ye mobilya gönderimi hizmeti vermekteyiz. Mobilya kargosu ve mobilya gönderimini uzun zamandan beri devam ettiren şirketimiz, satın almış olduğunuz ürünlerin en hızlı şekilde sizlere ulaşması ve kullanmaya başlayabilmeniz için yıllardır uğraşıyor. İsviçre’nin her yerine mobilya gönderimlerimizi sürekli olarak yapmaktayız. Özellikle Basel, Bern, Cenevre, Luzern gibi büyük şehirleri başta olmak üzere, talepleri doğrultusunda diğer şehirlerinde yaşayan müşterilerimizin de kargolarını teslim ettiriyor, mobilya gönderimlerini ise bizzat kendi şirketimiz tarafından görevlendirmiş olduğumuz çalışanlarımıza yaptırıyoruz.

Türkiye’den Nasıl Mobilya Alabilirim?

Türkiye’den Nasıl Mobilya Alabilirim?

İsviçre’de yaşayan birçok müşterimiz veya müşteri adaylarımızın bizlere en çok ilettiği sorulardan biri olan “Türkiye’den nasıl mobilya alabilirim?” sorusunu sizler için yanıtladık. İsviçre de dahil olmak üzere yurt dışında yaşayan birçok vatandaşımız, yurt dışından mobilya alarak kendi ülkelerinde kullanmak talebinde oluyorlar. Ancak birçoğu, Türkiye’den mobilya almak konusunda bazı endişelere sahiptir. Aldıkları mobilyaların gümrükte kalması ya da çeşitli nedenlerden dolayı kendilerine ulaşamamasından çekince duyuyor olabilirler. Ancak bu durum konusunda akıllarında herhangi bir soru kalmamasına önem veriyoruz. Ürünlerimizin yurt dışına çıkış izinleri bulunduğu için ülkenize girişinde ya da İsviçre’ye giderken diğer ülkelerden geçişlerinde herhangi bir sorun yaşanmaz. Yıllardır yürütmekte olduğumuz mobilya gönderimlerinde herhangi bir sorun ile karşılaşmadık. Siz de yıllardır devam eden bu tecrübemize güvenerek firmamıza mobilya siparişlerinizi verebilir, vermiş olduğunuz siparişlerin en kısa sürede elinize ulaşmasından sonra kullanımlarına başlayabilirsiniz.

Türkiye’den İsviçre’ye Mobilya Gönderimi

Güncel olarak Türkiye’den İsviçre’ye pek çok firma mobilya gönderimi imkanı sunmamaktadır. Ancak biz, Niyazı Güneş Mobilya Şirketi olarak sizler firmamıza ne kadar uzak olursanız olun üretmekte olduğumuz kaliteli ürünlerden faydalanabilmeniz için sizlere ürünlerimizi göndermekteyiz. Türkiye’den İsviçre’ye mobilya gönderimi esnasında herhangi bir sorun ile karşılaşmaktan korkan ve mobilyaları kendi ellerine ulaşana kadar zarar görmesinden farklı çekinceler düşünen müşterilerimizin kaygılanmamaları gerektiğini düşünüyoruz. Ürünleriniz alınabilecek herhangi bir hasara karşı sigortalı ve garantili biçimde, son derece özenli olarak paketlenerek nakliye araçlarımıza yüklenir. Bu sayede görebilecekleri hasar seviyesi minimum seviyeye indirilerek sizlere daha güvenli ve sağlam biçimde ulaşmaları sağlanır. Siz müşterilerimizin gözlerinin arkada kalmaması amacı ile +90 552 809 70 59 numaralı telefonumuzu sürekli olarak açık tutuyoruz. Siparişinizi vermeniz ardından aklınıza takılan herhangi bir husus olursa veya nakliye esnasında tarafınız tarafından haberini aldığınız herhangi bir problemin hızlı bir şekilde çözülebilmesi için bizler ile bu telefon numarası üzerinde iletişime geçebilirsiniz. Bunların yanında, yaşadığınız bölgeye eğer Türkiye’de hizmet veren diğer şirketler mobilya gönderimi yapmıyorlarsa, bizimle iletişim kurarak daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İsviçre’ye Mobilya Kargosu Gönderme

İsviçre’ye Mobilya Kargosu Gönderme

İsviçre’ye mobilya kargosu gönderme konusunda oldukça titiz davranıyoruz. Kargo ile gönderdiğimiz ürünlerimiz ile gönderimi ve teslimi ile bizzat ilgilendiğimiz ürün grupları birbirinden farklıdır. Daha hassas yapıda olan ve özel sipariş ile üretmiş olduğumuz ürünleri Türkiye’den İsviçre’ye mobilya kargosu aracılığı ile göndermeyi tercih etmiyoruz. Müşterilerimizin mobilya ürünlerimizden ve hizmetlerimizden %100 memnun kalabilmesi için bu yolu izlemekteyiz. Kargo ile göndermeyi tercih ettiğimiz ürünlerimiz, genellikle şirketimiz ile anlaşması yapılmış olan kargo şirketleri üzerinden gerçekleştirilir. Bu firmaların birçoğu yurt dışı kargo gönderimi yapması ve uzunca bir süredir çalışmalarımızı sürdürdüğümüzden dolayı tercih sebebimiz olmaktadır. Ancak bir ihtimal de olsa, eğer çalıştığımız kargo şirketi yaşadığınız bölgede dağıtım yapmıyor ya da çalışmıyorsa, sizinle iletişim kurarak gönderim tercihinizi soruyoruz. Eğer haşa mobilya kargosu ile gönderim talebinde iseniz sizin çalıştığınız ya da imkanların el verdiği diğer firmalara ürünlerinizi teslim ediyoruz. Tüm bu durumlara karşın, hala aklınıza takılan ya da çözümlenemeyen bir sorununuz varsa şirketimiz ile iletişime geçmenizi rica ediyoruz.

Türkiye’den İsviçre’ye Mobilya Gönderim Ücreti Ne Kadar?

İsviçre’de yaşayan birçok müşterimiz, bizlere satın almak istedikleri mobilyaların taşıma ücretlerinin ne kadar olduğunu sorusunu yöneltmektedir. Şirket olarak bu soruya net bir şekilde cevap vermeyi tercih etmiyoruz. Çünkü müşterilerimizin satın almış oldukları mobilyaların boyutlarının, ağırlıklarının ve gönderim konumlarının değişmesi ücretlere de yansımaktadır. Bu nedenle, satın alım işlemlerini tamamlamadan önce Türkiye’den İsviçre’ye mobilya gönderim ücreti öğrenilebilmesi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Ancak günümüzde yurt dışı ve İsviçre’ye mobilya gönderimi ve kargosu yapan birçok şirkete göre ücretlerimizi çok alt seviyelerde tutuyoruz. Nakliyat ücretlerimizin net olmamasının bir sebebi de müşterilerimizin henüz ürünlerimizden satın almadan nakliye ücretleri ile karşılaşmamasıdır. Önceliğimizin ihtiyaçlarınızı gidermek olduğunun altını çizer, sitemiz üzerinden iyi alışverişler dileriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir