Blog

Hollanda’ya Mobilya Gönderimi

Hollanda’nın her yerine mobilya teslimatı gerçekleştiren firmamız, siz değerli müşterilerimizin talebinde bulunmuş oldukları her çeşit ürünü sizlere göndermektedir. Hollanda’ya mobilya gönderimi konusunda uzun yıllardan beri tecrübe sahibiyiz ve Hollanda’da da başta Rotterdam olmak üzere birçok şehrinde teslimatlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Hollanda’da kendinize bir düzen kurmuş, bu düzen içinde firmamızın ürünlerinin çok yakışacağını düşünmüşseniz, özellikle koltuk takımlarımızdan beğendiklerinizi veya özel olarak yapılmasını istediklerinizi arzularınıza göre dizayn edip üreterek evlerinizi veya diğer yaşam alanlarınızı güzelleştirebilmesi için sizlere sunuyoruz.

Türkiye’den Nasıl Mobilya Alabilirim?

Türkiye’den Nasıl Mobilya Alabilirim?

Daha önce müşterimiz olan birçok kişi, bizlere Türkiye’den Hollanda veya diğer Avrupa ülkelerinde yaşadıklarını ve Türkiye’de üretimi yapılan bu mobilyaları nasıl satın alabilecekleri hakkında birçok soru yöneltmektedir. Türkiye’den mobilya almak, birçok müşterimizin düşündüğü kadar zor bir işlem değildir. Hollanda’nın hangi bölgesinde yaşıyor olursanız olun, anlaşmalı nakliye firmalarımız aracılığı ile ürünlerinizi size getirmekteyiz. Yaşadığınız ülkenin Türkiye ile mesafesi ne kadar fazla olursa olsun, bu durum son derece özenli ve kaliteli ürettiğimiz ürünlerimizi kullanmanıza engel olmaz. Talep ettiğiniz her türden ürünü, klasik ya da özel sipariş olarak almamızdan sonra üretime geçiyor, en kısa sürede de tamamlayarak adreslerinize ulaşarak kullanımınıza başlayabilmesi için gerekli tüm işlemleri başlatıyoruz. Yurt dışı müşterilerimiz genellikle satın aldıkları ürünlerin Hollanda ve diğer ülke gümrüklerinden geçerken sorun yaşayıp yaşamayacaklarını merak ediyorlar. Ürünlerimizin yurt dışı gönderim izinlerinin tümü alınmış olduğundan gümrükte takılıp kalmayan ürünlerimiz, sizlere en kısa sürede ulaştırılmak üzere şirketimiz tarafından yola çıkarılırlar. Şirketimizin telefon numaraları veya internet sitesi üzerinden bizlerle kolayca iletişime geçebilir, böylece teslimat koşulları ile ve tahmini teslimat ve montaj tarihleri ile ilgili merak ettiğiniz her durum hakkında aklınızda olan sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Türkiye’den Hollanda’ya Mobilya Gönderimi

Türkiye’de Tekirdağ il sınırları içinde hizmet vermekte olan firmamız, hızlı bir şekilde Türkiye’den Hollanda’ya mobilya gönderimi yapan şirketler arasında yer alır. Aksi bir durum yaşanmadıkça siparişini almış olduğumuz ürünler eğer elimizde hazır olarak mevcutsa, sizlere belirtmiş olduğumuz ortalama teslimat süresi içinde adresinize hızlıca teslim etmekteyiz. Ancak talep ettiğiniz ürünlerimiz elimizde yoksa, sizleri üretim aşamasında biraz beklettikten sonra gönderimlerini yapmaktayız. Eğer siz de firmamız üzerinden beğendiğiniz e ihtiyacınız olan ürünleri sipariş etmek istiyor ancak teslimatın çok uzun sürmesinden veya teslimat esnasında bazı sorunların yaşanmasından çekince duyuyorsanız +90 552 809 70 59 telefon numarası üzerinden firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Teslimatın gerçekleşebilmesi için ürünlerinizin geçtiği tüm aşamalar ve sizin aklınızı kurcalayan tüm soruları müşteri danışmanlarımıza sorarak öğrenebilirsiniz.

Hollanda’ya Mobilya Kargosu Gönderme

Hollanda’ya Mobilya Kargosu Gönderme

Yurt dışında yaşayan birçok müşterimiz ya da bizi eski müşterilerimizden öğrenmiş olan kişiler, Türkiye’den Hollanda’ya mobilya kargosu gönderimi işleminin nasıl gerçekleştiğini merak etmektedir. Hollanda ile Türkiye arasının çok uzak olması, aldıkları ürünlerin hasar görerek kendilerine ulaşacaklarını kendilerine düşündürebilir. Ancak firmamızdan çıkarak başta Hollanda olmak üzere yurt dışında herhangi bir ülkeye göndermekte olduğumuz mobilya kargolarımız, son derece özenli ve dikkatli olarak üretilmelerinden sonra kırılmayacak şekilde paketlenmektedir. Paketleme işleminin ardından tüm kargolarımızın üzerine “Dikkat Kırılır” ibaresini yapıştırmaktayız. Tüm kargolarımızın firmamızdan çıkarılması, sürekli olarak çalıştığımız ve herhangi bir sorunla karşılaşmadığımız kargo şirketleri ile sağlanmaktadır. Kargo gönderimlerimiz yapıldıktan sonra eğer kargoda herhangi bir ürün kırılırsa, firmamız zararınızı karşılar. Bu nedenle de güvenle sitemiz üzerinden alışveriş yapabilir, Hollanda’nın her bölgesine mobilya siparişlerinizi verebilirsiniz.

Türkiye’den Hollanda’ya Mobilya Gönderim Ücreti Ne Kadar?

Hollanda ülkesine firmamız tarafından gönderilen mobilyaların ücretlerini firma olarak kargonun ağırlığına ve gideceği konumuna göre belirlemekteyiz. Bu nedenle de sabit bit gönderim ücretimiz mevcut değildir. Türkiye’den Hollanda’ya mobilya gönderim ücreti belirlenirken, bunların yanında Hollanda’ya gönderilecek olan mobilya türü de fiyatı etkileyen unsurlardan biridir. Özellikle koltuk takımı ve yatak odası takımı gibi büyük ürünlerin gönderilmesi, diğer küçük mobilyalardan daha farklı ücretler ile karşılanabilmektedir. Ancak biz Niyazi Güneş mobilya ailesi olarak siz müşterilerimizin severek kullanacakları mobilya ürünlerinin gönderimlerini olabildiğince düşük tutarlara gerçekleştirmeye büyük özen gösteriyoruz. İster Hollanda ister farklı bir Avrupa ülkesi olsun, önceliğimizin sizin isteklerinizdir. Bu nedenle de birçok firmaya kıyasla daha düşük tutmaya çalıştığımız teslimat ücretleri ile ürünlerimizden yararlanabilirsiniz. Teslimat ücretlerinin ödemelerini ise talepleriniz doğrultusunda havale, EFT ya da kredi kartı ile ödeme seçeneklerimiz mevcuttur. Siparişlerinizin ücretleri gibi gönderim için sizlerden tahsil edecek ödemeleri de dilediğiniz kanal üzerinden dilediğiniz ya da kullandığınız para cinsleri üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir