ÜRÜNLER

Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

Niyazi Güneş Mobilya; Başlangıcından bugüne kadar mobilya sektöründe beklentilerin ötesinde bir hizmet anlayışı belirlenmiştir. Marka konumlandırması olarak benimsediğimiz doğrular ile 2012 yılında sektöre girdik. Mobilya sektörüne realist bir bakış açısı ile bakarak, tüm olumlu ve olumsuz unsurları kendi içimizde yorumladık.Buradan hareketle de yola çıktığımızda ayağımızın takıldığı her taşı, yerden kolayca kaldırabildik ve yolumuza devam ettik.

Trakya’nın en büyük mağazası olmamız, beraberinde pek çok alanda inovasyon ögesi ile çerçevelenmiş hizmetler sunmamızı getirdi. Sürekli gelişim, kendimizi gerçekleştirme gayesi ve marka olma bilinci doğrultusunda hareket etmeye devam ettik. Temelinde büyük bir fikir yatan mobilyaları yaşam alanlarına katarak güçlü bir değer oluşturuyoruz Yaşam alanlarında bir güneş olmanın gayesiyle de siz değerli misafirlerimiz için var gücümüzle çalışıyoruz.

Vizyon
Bugünün hayalini, yarının gerçeği kılmak; Niyazi Güneş Mobilya olarak vizyonumuzu belirlemektedir.Bugün düşlediğimiz şey, yarın kaydını tuttuğumuz bir unsur olacaktır. Bu yüzden doğru hedefler ve doğru çaba ile mobilya sektöründeki yerimizi daha da sağlamlaştırarak ilerlemek isteğindeyiz.Oldukça yüksek bir konumda bulunan markamızı, doğru stratejiler ile şimdi ki haline getirmiştik. Bundan sonrasında da yönü belli olan mutlak hedefler doğrultusunda hareket etmeye devam edeceğiz. Amacımız; marka bilinirliğini artırırken her müşterimizin memnun kaldığı bir hizmet sunmaktır. Kendimizi gerçekleştirmek ve nihai amaçlarımızı, sürdürülebilir kılmak da bu doğruları vizyon edinmek ile mümkün olacaktır.

Misyon
Başarı, doğrudan amaca bağlılık ister ve hayatın amacı da aslında amaçlı bir hayattır. Bu yüzdende bizler Niyazi Güneş Mobilya olarak kısa ve uzun vadeli olan tüm amaçlarımızı, marka bilincimizin tam ortasında konumlandırdık. Bu bağlamda amacımız; bilinirliğimizin içini kalite anlayışımız ile doldurmaktır. Bunu yaparken satışını yaptığımız her üründe kendimizi anlatmaktır. Çünkü biz; bazı şeyleri sadece kelimelerin anlattığını düşünmüyoruz.

Mobilyalarımızdaki çizgilerin, dokuların da çok fazla şey söylediğini düşünüyoruz.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.