Hakkımızda

Niyazi Güneș Mobilya; Başlangıcından bugüne kadar mobilya sektöründe beklentilerin ötesinde bir hizmet anlayışı belirlenmiştir. Marka konumlandırması olarak benimsediğimiz doğrular ile 2012 yılında sektöre girdik. Mobilya sektörüne realist bir bakıș açısı ile bakarak, tüm olumlu ve olumsuz unsurları kendi içimizde yorumladık.Buradan hareketle de yola çıktığımızda ayağımızın takıldığı her tașı, yerden kolayca kaldırabildik ve yolumuza devam ettik.

Trakya’nın en büyük mağazası olmamız, beraberinde pek çok alanda inovasyon ögesi ile çerçevelenmiş hizmetler sunmamızı getirdi. Sürekli gelișim, kendimizi gerçekleștirme gayesi ve marka olma bilinci doğrultusunda hareket etmeye devam ettik. Temelinde büyük bir fikir yatan mobilyaları yașam alanlarına katarak güçlü bir değer oluşturuyoruz Yașam alanlarında bir güneș olmanın gayesiyle de siz değerli misafirlerimiz için var gücümüzle çalışıyoruz.

Vizyon

Bugünün hayalini, yarının gerçeği kılmak; Niyazi Güneș Mobilya olarak vizyonumuzu belirlemektedir.Bugün düșlediğimiz șey, yarın kaydını tuttuğumuz bir unsur olacaktır. Bu yüzden doğru hedefler ve doğru çaba ile mobilya sektöründeki yerimizi daha da sağlamlaștırarak ilerlemek isteğindeyiz.Oldukça yüksek bir konumda bulunan markamızı, doğru stratejiler ile șimdi ki haline getirmiștik. Bundan sonrasında da yönü belli olan mutlak hedefler doğrultusunda hareket etmeye devam edeceğiz. Amacımız; marka bilinirliğini artırırken her müșterimizin memnun kaldığı bir hizmet sunmaktır. Kendimizi gerçekleștirmek ve nihai amaçlarımızı, sürdürülebilir kılmak da bu doğruları vizyon edinmek ile mümkün olacaktır.

Misyon

Bașarı, doğrudan amaca bağlılık ister ve hayatın amacı da aslında amaçlı bir hayattır. Bu yüzdende bizler Niyazi Güneș Mobilya olarak kısa ve uzun vadeli olan tüm amaçlarımızı, marka bilincimizin tam ortasında konumlandırdık. Bu bağlamda amacımız; bilinirliğimizin içini kalite anlayıșımız ile doldurmaktır. Bunu yaparken satıșını yaptığımız her üründe kendimizi anlatmaktır. Çünkü biz; bazı șeyleri sadece kelimelerin anlattığını düşünmüyoruz.

Mobilyalarımızdaki çizgilerin, dokuların da çok fazla șey söylediğini düşünüyoruz.

Tüm Dünyaya

Tüm dünyaya mobilya ihraç etmeye devam ediyoruz.

Bulunduğunuz her yere hızlı ve sorunsuz teslimat.

Türkiye

Turkmenistan

Belgium

Spain

Saudi Arabia

Qatar

Kuwait

Bahrain

Germany

Austria

Azerbaijan

Bulgaria

Palestine

France

Holland

Iraq

Israel

Italy

Turkish Republic of Northern Cyprus

Libya

Russia