Blog

Fransa’ya Mobilya Gönderimi

Tekirdağ’da kurulmuş olan firmamız, Fransa’da yaşayan müşterilerimiz için de hizmet vermektedir. Fransa’ya mobilya gönderimi yapan firmalar arasında tercihleriniz sayesinde en çok ürün gönderen firmalardan biriyiz. İstediğiniz ve siparişini verdiğiniz tüm ürünleri Fransa’nın her yerine göndermekte, adresinize teslim etmekteyiz. Siz de kaliteli ve dayanıklı ürettiğimiz tüm ürünlerimiz arasından ihtiyacınız olan mobilya türünü seçip satın alabilir, gönderim yapılmasını talep ettiğiniz açık adres ile beraber iletişim bilgilerinizi bizlere sunarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Türkiye’den Nasıl Mobilya Alabilirim?

Türkiye’den Nasıl Mobilya Alabilirim?

Fransa ülkesinde yaşayan ancak Türkiye’den beğendiği model ve renklerde mobilyalarını almak isteyen müşterilerimizin en çok merak ettiği sorulardan biri de Türkiye’den nasıl mobilya alacaklarıdır. Türkiye’den mobilya almak için yapmanız gereken tek şey internet sitemizde yer alan ürün çeşitlerinden beğendiğinizi seçmektir. Talep ettiğiniz her ürün, özenle Fransa ve diğer birçok Avrupa ülkesine gönderilebilir. Ödeme işlemleri, sizler için sunmuş olduğumuz hesap numaraları üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Sizler için ödeme kolaylığı sağlanabilmesi için, 9 farklı Türkiye’de hizmet veren banka üzerinde hesabımız mevcuttur. Hangi banka ile çalışıyorsanız, bu bankanın hesap veya IBAN numarası üzerinden satın aldığınız ürünlerin ücretlerini gönderebilirsiniz. Ödemeleriniz hesabımızın bulunduğu 8 banka üzerinden Türk Lirası, 2 banka üzerinden de hem Türk Lirası hem de Euro cinsinden yapılabilir. Ödeme bilgileri, internet sitemizde yer alan “Hesap Numaralarımız” kısmında yer almaktadır. Satın almış olduğu ürünlerin ödemelerini kredi kartı ile yapmak isteyen müşterilerimiz içinse, hem yurt içi hem de yurt dışında kullanılan kartlar ile sağlanabilir.

Türkiye’den Fransa’ya Mobilya Gönderimi

Ülkemizden Fransa’ya gönderilecek olan mobilyalarımız, yapım aşamasından sonra yolda herhangi bir hasar almamaları için özenle paketlenir ve araçlarımıza yüklenir. Fransa’da sipariş ettiğiniz her yere de mümkün olduğunca hasar almadan ulaşması sağlanır. Türkiye’den Fransa’ya mobilya gönderimi yapan birçok firma mevcuttur. Ancak biz, firma olarak sizler için ürünlerinizi garanti altında tutuyoruz. Eğer kargo aşaması ile ilgili aklınıza takılan veya merak ettiğiniz farklı bir konu mevcutsa, bizlerle +90 552 809 70 59 telefon numaramız üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Bu numara ile beraber, müşteri hizmetleri ve şirket numaralarımız da mevcuttur. Türkiye’de olan müşterilerimiz şirket numaramızı kullanarak da bize ulaşma imkanına sahiptirler. Ancak bizlere yurt dışından ulaşmak isteyen müşterilerimiz varsa, bu numara ile daha hızlı ve kolay bir şekilde iletişim sağlayabilirler.

Fransa’ya Mobilya Kargosu Gönderme

Fransa’ya Mobilya Kargosu Gönderme

Fransa ülkesine mobilya kargolarının gönderilmesi, firmamızın anlaşmalı olduğu nakliye şirketleri vasıtası ile gerçekleşir. Türkiye’den Fransa’ya mobilya kargosu gönderimi, başta Paris, Marsilya, Lyon, Toulouse, Nice, Nantes, Strasbourg, Montpellier, Bordeaux ve Lille şehirlerine yapılmaktadır. Ancak bu şehirlerin dışında da müşterilerimizin yaşadığı bölgelere ve illere ürün gönderimi imkanımız bulunmaktadır. Firmamızdan ya da Türkiye’den mobilya alarak yurt dışına gönderimini talep eden kimseler, genellikle mobilyalarının hasarlı veya yanlış geleceğini düşünür. Ancak bizler, Niyazi Güneş Mobilya olarak siz yurt dışında, Fransa ve diğer ülkelerde yaşayan vatandaşlarımız ve müşterilerimizin siparişlerini sıfır hasar ile teslimatının yapılacağı garantisini veriyoruz. Ürünlerde istenmeyen bir durumun yaşanması, özellikle de kırık gibi büyük hasarlarda sipariş iadeleri alınmaktadır. Müşterilerimiz için ürünlerimizi belirli bir süre boyunca garanti altında tutuyoruz. Mobilyalarımızdaki sigorta sistemi sayesinde, siparişleriniz eğer fabrikadan çıkarken ya da yol esnasında bir hasara uğrarsa hatanın tamamını üstleniyoruz.

Türkiye’den Fransa’ya Mobilya Gönderim Ücreti Ne Kadar?

Fransa’ya gönderimini yaptığımız ürünlerimizin gönderim ücretleri, satın alınmış olan ürünlere, boyutlarına ve gönderim yapılacağı şehre göre değişiklik gösterir. Bu nedenle de Türkiye’den Fransa’ya mobilya gönderim ücreti için net bir fiyat belirtmeyi doğru bulmuyoruz. Ancak siz müşterilerimiz, almayı talep ettiğiniz ürünleri bizlere bildirdikten sonra ürünlerin teslimat ücretleri belirlenmektedir. Ancak firmamız, siz müşterilerimiz için Fransa’nın neresine olursa olsun yapacağı gönderimlerin ücretlerini en alt seviyede tutmaya özen gösterir. Bu sebeple de satın almayı düşündüğünüz ürünlerin gönderim ücretlerinin fazlalığını düşünerek ihtiyaçlarınızı ertelemenizi istemeyiz. Hangi ürünümüzü satın almak istediğinizi ve gönderimin Fransa’nın hangi bölgesine yapılacağını müşteri hizmetleri veya diğer iletişim numaralarımız üzerinden bize ileterek daha detaylı bilgi alabilir, teslimat ücretleri ile beraber üretimin ve teslimatın da yaklaşık olarak kaç gün süreceğini öğrenebilirsiniz. Gönderim ücretinizi arzunuza göre sipariş ücreti ile beraber ödeyebilirsiniz. Dilerseniz de siparişin teslim edilmesi esnasında kart ya da hesap bilgileri üzerinden Havale ve EFT yöntemleri ile gönderebilirsiniz. Gönderim ücretlerimiz, siparişi ödemesinin yapıldığı para cinsi ile gerçekleştirilir. Genellikle bu yöntemi tercih ediyoruz ancak istisnai durumlarımız da mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir