Blog

Evinize Işıltı Katacak En Kaliteli Oturma Grupları

Evinize Işıltı Katacak En Kaliteli Oturma Grupları

Evlerinize yeni bir soluk kazandıracak kaliteli oturma grupları ile tanışın. Oturma grubu söz konusu olduğunda insanların aklına direk olarak sıradan modeller gelmektedir. Her evde bulunan sade renk mobilyalardan kurtulmak isteyen insanlar tercihlerini özgün modellere yönlendirmektedir. 2022 yılında en çok yararlanılan altın ve gümüş detaylar mobilyalara ışıltı katmaktadır. Evlerin kombini ile uyum sağlayan bu modeller, pozitif enerjileri ile dikkat çekmektedir. Oturma grubu modelleri arasında en çok tercih edilen modeller minderleri rahat olandır. Minder rahatlığı insanların oturma grupları üzerinde daha fazla zaman geçirmesini sağlayacaktır. Aşağıda minderleri rahat olan özgün birkaç oturma grubuna yer verilmiştir. Bu modellerden yardım alarak evlerinizde istediğiniz ışıltıyı yaratabilir ve odalarınızın basık görünümünü ortadan kaldırabilirsiniz.

Amazon Gri Koltuk Takımı

Amazon Gri Koltuk Takımı

Gri rengin zamansız duruşu bu koltuk takımında kendini göstermiştir. İki adet ikili kanepeyi bir adet berjer tamamlamakta ve güzel bir kombin ortaya koymaktadır. Amazon Gri Koltuk Takımı sayesinde evlerinizde aradığınız özgün ortamı yakalayabilirsiniz. Berjerin sırt kısmı sizleri rahat ettirmek amacı ile oldukça uzundur. Berjerin oturma minderi ise rahatlığın sağlanması açısından kalın bir şekilde imal edilmiştir. Hem berjer hem de kanepelerin iskeletinde gürgen ağacından yararlanılmıştır. Gürgen ağacı, kalitesi ile bilinen bir üründür. Modelde yer alan sünger yüksek HR değerine sahiptir. Bu sayede siz oturduğunuz zaman vücut boşluklarınızı sararak sizlere rahatlık hissi vermektedir. Eğer evlerinizde comfort mobilyalardan yararlanmak ister iseniz bu modeli rahat bir şekilde tercih edebilirsiniz.

Arin Şık Koltuk Takımı

Beyaz ve siyah rengin birbirleri ile oluşturduğu zıtlıktan yararlanarak şık bir kombin ortaya koyan bu takım özellikle salonlarda kullanılmaktadır. Takımın üzerine kaplanan kumaş silinebilir özelliğe sahiptir. Bu sayede üzerine dökülen herhangi bir malzeme kolayca çıkarılabilmektedir. Arin Şık Koltuk Takımı yüzeyi ithal malzemeler ile kaplanmıştır. Koltuk ayaklarında metal malzeme etkindir. 35 HR süngeri sizlerin ve misafirlerinizin rahat etmesi amacı ile özel olarak tasarlanmıştır. Fırınlanan gürgen ağacı ürün iskeletini oluşturmaktadır. Bu sayede modelin sağlam bir iskelete sahip olduğu söylenebilmektedir. Hem kanepelerin hem de berjerin oturumu orta sertliktedir.

Assos Koltuk Takımı

Modelde yer alan altın renk kırlentler oldukça dikkat çekicidir. Hem kanepe hem de koltukta beyaz bir kumaş yer almaktadır. Bu kumaşın arka tarafı koyu bir renk ile çevrelenmiştir. Modele ait olarak sunulan berjer U şeklinde olup tüm vücudunuzu rahat ettirmek amacı ile tasarlanmıştır. Assos Koltuk Takımı ile aradığınız modern görünüme evlerinizde tanık olabilirsiniz. Silinebilir kumaştan üretilen kanepeleri yalnızca kuru bez ve su ile silmeniz tavsiye edilmektedir. Çamaşır suyu ve buna benzer kimyasal malzemelerin ürüne tutulmaması gerekmektedir.

Belgrad Siyah Koltuk Takımı

Özellikle salon ve iş yerleri için uygun olan bu takım, şık görünümü ile göz kamaştırıcıdır. 3+3+1 ürünler ile sunulan bu takımda berjer ve üçlü koltuklar yer almaktadır. Modelin iskeleti birinci sınıf kayın ağacından elde edilmiştir. Fırınlanmış olan bu iskelet paslanma yapmayacak bir yapıya sahiptir. Modele ait orta sehpa herhangi bir aşınma oluşturmamaktadır. Bu sayede uzun yıllar sizlere eşlik edecektir. Belgrad Siyah Koltuk Takımı sayesinde evlerinizde aradığınız asil görünüme kavuşabilirsiniz.

Bentley Koltuk Takımı

Bentley Koltuk Takımı

Modelin estetik duruşu hem ailenizi hem de misafirlerinizi etkisi altına alacaktır. Modelde kullanılan kırlentler mobilya kumaşı ile aynı renktedir. Kaliteli ve fırınlanmış kayın ağaçlarından elde edilen iskeleti sayesinde bu modeli bir ömür kullanabilirsiniz. 2022 sezonu için en iyi koltuk takımları arasında gösterilen bu model, oturma odaları için uygundur. 35 dansite değerindeki kumaşı sayesinde oturma grubunuz ile en çok değer verdiğiniz insanları ağırlayabilirsiniz.

Bogota Soft Koltuk Takımı

Bogota Soft Koltuk Takımı aydınlık bir görünümü odalarına kadar taşımak isteyenlerin ilk tercihidir. Bebe mavisi ve pembe gibi soft renkleri bir arada bulunduran bu takım 2022 yılının en güzel modelleri arasındadır. Takımın stili incelendiğinde modern bir tarza uygun olduğu görülmektedir. Takımı satın alır iseniz ahşap bir duvar ünitesi ve orta sehpalar ile kombin yaparak kullanabilirsiniz. Bu sayede oturma odası ya da salonlarınızda istediğiniz doğal atmosfere çok kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın