Blog

En Özgün Tasarımlara Sahip Yatak Odası Modelleri

Ev içerisinde en özel alanlar arasında yer alan yatak odaları, dekorasyon açısından özen gösterilmesi gereken bir yerdir. Birbirinden kullanışlı ve şık yatak odası takımlarından yararlanarak yatak odası dekorasyonunuzu 2022 yılına özgü bir şekilde tasarlayabilirsiniz.  Özgün renklerin yer aldığı modeller içerinde gerek kapitone detaylara gerekse de sade tasarımlara yer verilmektedir. İstediğiniz tarzın hangisi olduğuna karar vererek yatak odanızı hazırlamaya başlayabilirsiniz. Beklentilerinizi tam anlamı ile karşılayacak bazalı yatak odası modelleri aşağıda yer almaktadır. Yalnızca bazalı modellere değil diğer yatak odası modellerine de aşağıdan erişebilirsiniz.

Alaçam Yatak Odası

Alaçam Yatak Odası

Alaçam Yatak Odası Takımı’nda yer alan her mobilya MDF üzerine silinebilen birinci sınıf malzeme ile kaplanmıştır. Karyola ölçüsü 160*200 olan bu modelde, karyola bazalı değildir. Bazanın başlık ve travez olmak üzere iki parçadan oluştuğu bilinmektedir. Alaçam modelin yer kapağında 6 menteşe kullanılmıştır. Bu sayede kapakların oldukça uzun ömürlü olduğu söylenebilmektedir. Takım içerisinde yer alan komodinin ayakları yerden yüksektedir. Kulplarında ise metal malzemeye yer verilmiştir. Şifonyer ve aynasında takımın geri kalanına uyum sağlaması için metal renk kullanılmıştır. Eğer bu modeli satın almak istiyor iseniz temizliğinde nemli bir bez kullanabilirsiniz.

Alin Small Yatak Odası

Alin Small Yatak Odası içerisinde iki adet komodin, baza, ayna, şifonyer ve gardıroba yer verilmiştir. Birinci sınıf kalitede suntadan elde edilen üründe, birinci sınıf kumaşlar kullanılmıştır. Yatak odasının başlık kısmında led aydınlatmalara yer verilmiştir. Karyolada baza özelliği yer almamaktadır. 120*200 cm ölçülerine sahip baza sayesinde rahat bir uyku deneyimi yaşayabilirsiniz. Dolap kapaklarında romantik aydınlatmalar içeren bu modelde 2 adet sürgülü kapak yer almaktadır. Bu modelde çift taraf ray sistemine yer verilmiştir. Şifonyerde yer alan aynada da dolap ve yatak başındaki gibi aydınlatmalar söz konusudur. Bu modeli almayı tercih eder iseniz güneş ile doğrudan temas etmeyeceği alanlarda kullanabilirsiniz.

Bern Yatak Odası

Bern Yatak Odası içerisinde karyoladan komodine kadar pek çok yatak odası mobilyası yer almaktadır. Birinci kalite sunta ve MDF malzeme ile kaplı olan parçalar, mobilyaları uzun süre kullanmanızı sağlayacaktır. Modelde bulunan yatağın ölçüsü 160*200 cm olarak belirlenmiştir. Model içerisinde bulunan karyola açılır kapanır özelliğe sahip değildir. Ancak müşterilerden gelen taleplere göre bazalı açılır kapanır modelde yapılabilmektedir. Parçalarda yer alan MDF malzeme, ürünün dayanıklı olmasını sağlamaktadır. Model içerisinde yer alan sürgülü kapaklar, çift yavaşlatıcıya sahip fren sistemi ile donatılmıştır. Bern modelde yer alan komodin sistemi yüksek ayaklara sahiptir. Bu nedenle temizleme kolaylığı sağlar.

Bogota Yatak Odası

Bogota Yatak Odası odalarınıza ışıltı katmak amacı ile özel olarak tasarlanmıştır. Takımda bir adet gardırop, bir adet şifonyer aynası ve iki adet de komodin mevcuttur. Aynı zamanda yatak odası takımları için olmazsa olmaz karyola ve karyola başlığını da modelden elde edebilirsiniz. Model içerisinde yer içerisinde yer alan her bir parça sunta ile kaplanmış olup birinci sınıf kaliteye sahiptir. Karyolanın ayakları yerden yüksekte üretilerek hoş bir görünüm kazandırılmıştır. Modelde yer alan kıyafet dolabında iki adet kapak yer almaktadır. Bu kapakların her birinde çift taraflı ray bulunmaktadır. Bu nedenle dolap ne kadar açılırsa açılsın uzun yıllar kullanılabilmektedir.

Crea Yatak Odası Cappuccino

Crea Yatak Odası Cappuccino

Crea Yatak Odası Cappuccino her ev için ideal olan bir yatak odası takımıdır. Krem tonları ile donatılan bu takımda altın detaylara yer verilmiştir. Komodin üzerinde iki adet çekmece yer almaktadır. Bu çekmecelerin kulpları ve dolap kulpları metal detaylar ile çevrelenmiştir. Modeli, hareketli yatak odası parçaları ile bir arada kullanabilirsiniz.

Doğa Yatak Odası Takımı

Doğa Yatak Odası Takımı sayesinde odalarınızda doğal bir görünüme sahip olabilirsiniz. Modelde yer alan gardırop birinci kalite malzemelerden elde edilmiştir. Dolabın içinde koton kaplama kullanılmıştır. Dolap içinde yer alan askılık boruları led aydınlatmaya sahiptir. Doğa modelinde yer alan ayakların renkleri gold ve siyahtır. Takımda kullanılan genel renk ise ahşap tonlarıdır. Baza karyolalı olup oldukça kullanışlı bir yapıya sahip olduğu görülmektedir. Takımın kapaklarında sürgülü tasarımların yanı sıra CNC işlemeler mevcuttur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir