Blog

Bulgaristan’a Mobilya Gönderimi

Komşu ülkemiz olan Bulgaristan’a şirketimiz tarafından mobilya gönderimi yapılmaktadır. Bulgaristan’a birçok müşterimiz bulunmaktadır ve her geçen gün de yeni müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz. Bulgaristan’a mobilya gönderimi yapmamızın ardından, Bulgaristan’daki müşterilerimiz mobilyalarımızı ev ve iş yerlerinde kullanmaktadırlar. Ayrıca, Bulgaristan konum olarak da fabrika ve şirketimize yakın olması sayesinde ürün gönderim ve kurulumlarımız hızlı bir şekilde firmamızca gerçekleştirilir. Başta Bulgaristan’ın başkenti Sofia olmak üzere Filibe, Varna, Burgaz, Şumnu, Tırgovişte, Silistre ve Razgrad gibi birçok şehre de hem mobilya gönderimi hem de mobilya kargosu işlemlerini yapmaya devam ediyoruz. Siz de bulunduğunuz şehre mobilya gönderimi yapılıp yapılmadığını öğrenmek ve teslimat ile kurulumun ortalama kaç gün içerisinde gerçekleşebileceği gibi durumlar hakkında detaylı bilgi alabilmek için şirketimizi arayabilirsiniz.

Türkiye’den Nasıl Mobilya Alabilirim?

Türkiye’den Nasıl Mobilya Alabilirim?

Türkiye dışında farklı bir ülkede imalathane ve şirketimiz olmaması dolayısıyla yurt dışında yaşayan birçok müşterimizden bu soruyu duymaktayız. Türkiye’den mobilya almak, yurt dışında yaşamakta olan birçok kişi tarafından çok zor ve uzun süreli bir işlem olarak görülmektedir. Ancak şirketimiz tarafından müşterilerimize sunmuş olduğumuz imkanlar ile bu işlem hem kolaylıkla hem de hızlı bir şekilde gerçekleşebilir. Mobilya gönderiminin yanından mobilya kargosu da sağladığımız Bulgaristan, gümrükte ürünlerimiz için herhangi bir sorun yaşatmaz. Ürünlerin Türkiye’den çıkışının zahmetsiz olması gibi ülkeye girişi ve gideceği yeri teslim edilerek kurulması da kolaylıkla gerçekleşir. Bu nedenle de şirketimizden mobilya almak isteyen müşterilerimiz, bu durumları düşünmeden keyif ve ihtiyaçları doğrultusunda talep ettikleri ürünleri satın alabilirler. Mobilyalarımızın ödemeleri, yine müşterilerimizin tercihine bağlı olarak yapılabilir. Müşterilerimiz almış oldukları ürünlerin ödemelerini tercihlerine bağlı olarak Havale ve EFT gibi yöntemler ile bankalar üzerinden ödeyebilecekleri gibi, kredi ya da banka kartlarını kullanarak da gerçekleştirebilirler. Havale ve EFT ile ödeme yapmak isteyen müşterilerimiz için hesap bilgilerimiz internet sitemizde mevcuttur. Garanti BBVA Bankası, Türkiye İş Bankası, Kuveyt Türk Katılım Bankası, Ziraat Bankası, Halkbank, Akbank, QNB Finansbank, Yapı Kredi ve TEB üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde ödeme işlemleri tamamlanabilir. Kart ile ödeme yapacak olan müşterilerimiz için de Visa ve Mastercard ödeme kanallarını aktif olarak kullanmaktayız. Alışveriş sitemizden güvenli bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilir, alışverişlerinizi bankanız tarafından imkanı verilmiş kadar taksit ile de tamamlayabilirsiniz.

Türkiye’den Bulgaristan’a Mobilya Gönderimi

Şirketimiz, güncel olarak birçok ülkeye mobilya ihraç etmektedir. Bulgaristan’ın da ülkemize olan fiziki yakınlığı, hem bizler hem de müşterilerimiz için bu sürecin daha hızlı ilerlemesini sağlar. Türkiye’den Bulgaristan’a mobilya gönderimi için müşterilerimizin yapmaları gereken tek şey sitemizde yer alan ürünlerin arasında taleplerine uygun olarak seçimler yapmak ve bu ürünlerin dışında özel olarak yaptırmak istedikleri ürün çeşitleri de mevcutsa +90 552 809 70 59 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçmeleridir. Bu numara üzerinden hizmetini talep ettikleri ürünlerin bilgilerini kendilerine sağlamakta, siparişlerini oluşturabilmekte ve teslim adreslerinin bilgilerini kendilerinden almaktayız. Sitemizde yer alan tüm ürünler ile bilgiler, ürünlerin açıklamaları altında yer almaktadır. Ancak bu bilgilerin yetersiz geldiği veya farklı konularda bilgi almak isteyen Bulgaristan’da yaşayan müşterilerimiz de +90 552 809 70 59 numarası üzerinden talep ettikleri saatlerde bizimle iletişime geçerek sorularının yanıtlarını alabilirler.

Bulgaristan’a Mobilya Kargosu Gönderme

Bulgaristan’a Mobilya Kargosu Gönderme

Bulgaristan ülkesine mobilyaları kargo ile gönderme işlemleri, günümüzde bizimle beraber birçok şirketin tercih ettiği yöntemlerden biridir. Biz firma olarak, genellikle küçük boyutlu veya kargo ile gidebilme imkanı dahilinde olan türleri kargo ile göndermeyi tercih ediyoruz. Türkiye’den Bulgaristan’a mobilya kargosu şirketimiz tarafından gönderilirken, özellikle siparişi özel olarak verilmiş ve ürün çeşitliliğimiz arasında yer almayan ürünleri tercih etmiyoruz. Sizleri ve sizlerin bize emanet etmiş olduğunuz ev mobilyalarınızı önemsiyoruz. Bu nedenle de hasar aldığında sorun yaratacak ürünlerimizi kargo ile göndermek yerine şahsi olarak kullanmakta olduğumuz nakliye şirketleri vasıtası ile sizlere iletmeyi uygun buluyoruz. Eğer sizin, bu hususlar dışında aklınıza takılan farklı konular mevcutsa, firmamızın iletişim bilgileri üzerinden bizlerle iletişime geçebilir ya da şirketimizi yerinde ziyaret ederek tüm ürünlerimizi görebilirsiniz.

Türkiye’den Bulgaristan’a Mobilya Gönderim Ücreti Ne Kadar?

Mobilya gönderim ücretlerimizi siz müşterilimiz ile iletişime geçmeden net bir şekilde belirlememekteyiz. Ancak genel olarak gönderim ücretlerimiz aldığınız ürünün türüne, gönderileceği Bulgaristan şehrine ve ağırlığına göre değişiklik gösterir. Yurt dışı gönderimlerimiz için ücretsiz teslimat seçeneğimiz maalesef mevcut değildir. Ancak

Türkiye’den Bulgaristan’a mobilya gönderim ücreti, şirketimiz tarafından bünyemizden mobilya almak isteyen herkesin satın alabilmesi için oldukça makul seviyelerde tutulmaya dikkat edilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir