Yemek odasında kullanılabilecek tamamlayıcılar

Yemek Odasında Kullanılabilecek Tamamlayıcılar Hangileridir? 

Yemek odasında kullanılabilecek tamamlayıcılaryemek odanızla ve hatta yemek odanız salonumuzun içindeyse salonumuzla da uyum sağlıyor olmalı. Tercih edeceğiniz aksesuarlar yemek odanızda yansıtmak istediğiniz tarzı güçlendirerek ve oluşturmaya çalıştığınız atmosferin oluşumuna katkı sağlayacaktır. 

Devamını oku

yatak odası dekorasyonu

Yatak Odası Dekorasyonu Nasıl Daha Fonksiyonel Hale Getirilir?

Yatak odanızın kalitesi uyku kalitenizi belirleyen bir etmen olduğundan yatak odası dekorasyonu için diğer odalara göre daha fazla önem vermelisiniz. Yatak odalarınızda hem fonksiyonel hem de konforlu yatak odası dekorasyonu tercih etmeye çalışmalısınız. Bu yazımızda sizlere bu tarzı yakalayabilmeniz için bazı tüyolar verdik.

Devamını oku

Evinizde modern dönüşüm

Evinizde Modern Dönüşüm; 5 Dekoratif İpucu

Modern ve şık bir tasarım ile evinizde modern dönüşüm yapabilirsiniz. Evinizin şık ve çağdaş bir görüntüye kavuşması için küçük ya da büyük birçok dokunuş ve değişiklik yapabilirsiniz. Fakat bu değişikliklerin daha etkili olması için bazı ipuçları ve tüyolara uygun hareket etmelisiniz. Bu yazımızda evlerinde modern bir dönüşüm isteyen kişiler için dekoratif ipuçları verdik.

Devamını oku

ahşap yatak odası takımı

Ahşap Yatak Odası Takımı Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Şüphesiz evlerin en samimi ve içten odaları, yatak odasıdır. Bu alanda kullanacağınız ahşap yatak odası takımı buranın enerjisini değiştirecek! Daha samimi bir ortam yaratmanıza imkan sağlayacaktır. Aynı zamanda trend mobilyalar arasına giren ahşap mobilyaların, insan sağlığına ve psikolojisine de birçok faydası bulunmaktadır.

Devamını oku

şık yatak odası takımları

Şık Yatak Odası Takımları; Uyku Kalitenizi Arttıracak

Bütünleyici bir stil oluşturmak için yaşam alanlarınızı doğru seçimler ile dekore etmeniz gerekir. Bu stile uygun şık yatak odası takımları seçmeniz bu uyumlu estetik havayı koruyacaktır. Minimal tarzlardan, modern stillere kadar pek çok yatak odası modeli bulunmaktadır. Kişisel zevkinize hitap eden ürünler ile elit ve şık bir görünüm yaratabilirsiniz.

Devamını oku

modern dekorasyon tüyoları

Sizin İçin Modern Dekorasyon Tüyoları; Evinizin Ruhunu Canlandırın

Dekorasyon, sürekli yenilenen ve bizlerin şekillendirdiği bir olgu olarak karşımıza çıkar. Yenilikten beslenen ve evlerimizi farklı açılardan dönüştüren modern dekorasyon tüyoları evlerimize olumlu ve huzurlu bir hava katar. Evinizin dekorasyon stilini modern bir biçimde dizayn ettiyseniz, bu sizlere birçok açıdan özgürlük katar.

Devamını oku