Yemek Odası Takımları

Yemek Odası Takımları

Yemek odası tasarımları evin en samimi ve sıcak alan dekorasyonlarından biridir. Evin merkezi konumunda hazırlanan bu dekorasyonlar ile samimi yemek etkinlikleri de gerçekleştirilmektedir. Yemek odası takımlarının tamamı yeni sezona uygun şekilde hazırlanmaktadır. Tasarımların en biri özgün şekilde hazırlanarak malzeme kalitesini de ön plana çıkarmaktadır. Yemek odası hazırlayan pek çok kişi sonbaharın yaydığı o enerjiden faydalanarak ürün seçimlerinde daha özgün parçalara yönelmektedir. Hazırlanan mobilyalar daha sıcak tonlu şekilde tasarlanmaktadır.

Yemek odası dekorasyonları baştan aşağı kaliteli bir görünüm sunmaktadır. Sitemiz içerisinde hazırlanan yemek odası takımları kategorisi içerisinde ada yemek odası ürünleri modern ve şıklığın temsilcilerinden biridir. Özellikle evinde spor şıklığı oluşturmak isteyen kişiler için ada yemek odası takımı ürünleri tercih edilmektedir. Ada yemek odası farklı modelde üretilen mobilyaların bir araya getirilmesi ile hazırlanmaktadır. Ürünlerin tamamı kaliteli üretim şeklinde müşterilere sunulmaktadır. Böylelikle ürün tasarımlarını uzun süreli kullanmak mümkün hale gelmektedir.

Devamını oku

Yatak Odası Takımları

Yatak Odası Takımları

 

Yatak odası takımları hazırlanan kategoriler içerisinde farklı dekorasyon konseptleri sunmaktadır. Dekorasyon ürünlerinde en çok tercih edilen ve ihtiyaç duyulan ürünler sitemiz içerisinde yer almaktadır. Kaliteli ürün seçenekleri üzerinden yatak odası siparişi vermek de kolay hale gelmektedir. Dönemin modern tasarım yatak odası modelleri ile hazırlanan odalar daha aydınlık ve ferah bir görünüm kazandırmaktadır. Yatak odası hazırlayacak olan kişiler farklı ebatlarda dolap siparişi oluşturmaktadır. Aynı zamanda gardırop kapakları özel olarak seçilebilmektedir.

Yatak odası dekorasyonlarında her ürün farklı bir tarzı yansıtmaktadır. Hazırlanan ürün listeleri üzerinden sipariş vermek de günümüzde oldukça kolaydır. Sitemiz 7/24 hizmet vererek kişilerin istedikleri tarzda yatak odası takımı almalarına yardımcı olmaktadır. Güncel ürünler arasında yer alan 4 kapılı dolap ve ada yatak odası modelleri sezona yankı getiren ürünlerinden biridir. Renk kullanımlarının birbiri ile uyumlu olması da kişilerin tercih nedenlerinden biridir. Dolap tasarımı hem sürgülü kapı hem de 4 kapaklı şeklinde tasarlanarak site içerisinde sunulmaktadır.

Devamını oku

Oturma Odası Takımları

Oturma Odası Takımları

Oturma grupları gün içerisinde en çok kullanılan alanlardan biridir. Hazırlanan dekorasyonlar yeni sezona uyum sağlayacak bir düzende tasarlanmıştır. Tüm oturma odası takımları üzerinden kaliteli görünüm oluşturacak dekorasyonlar hazırlamak da mümkün. Oturma odası içerisinde birbirinden farklı parçanın yer aldığı alanlardan biridir. Kaliteli üretim aşamalarından geçen ürünlerimizin tamamı oturma odası için uygun kullanım sağlamaktadır.

Oturma odasını soft, modern, şık, rahat ve spor gösterecek birbirinden farklı ürün çeşidi de sitemiz aracılıyla müşterilerimiz ile buluşmaktadır. Oturma odası ev içerisinde rahatlık ve konforun üst seviyede olduğu alanlardan biridir. Pek çok kişi oturma grubu üzerinden dekorasyona farklı bir yön vermektedir. Kendi tarzına uyum sağlayacak parça seçimleri yapan kişiler oturma odası takımı ürünleri ile kaliteli görünüm oluşturmaktadır.

 Oturma odası takımı için işlevsellik en önemli noktalardan biridir. Alışveriş yapacak olan kişiler ilk olarak kullanım imkanı geniş olan ürünlere yönelmektedir. Bu ürünler arasında açılabilir, bazalı ya da yatak olan kanepeler ile geniş orta sehpalar büyük ilgi görmektedir.

Devamını oku

3 Adımda Doğru Orta Sehpa Seçimi

Hem işlevselliği hem de şıklığı ile son dönemlerin en popüler tamamlayıcıları arasında orta sehpa modelleri bulunmaktadır. Bu modeller özellikle içinde bulundukları alanla uyum sağladıklarında hem estetik hem de fonksiyonel bir kullanım amaçlamaktadır. Orta sehpaların kullanım amaçları hemen hemen benzerdir. Salonda kullanılacak olan ve yer tutan küçük eşyaların bir alana toplanması, ortamına göre yemek içmek gibi meselelerde masa haricinde bir alternatif oluşturması ve salonun ortasındaki boş alanı tamamlaması gibi farklı özellikler orta sehpa çeşitleri konusunu derinleştirmiştir. Bu bağlamda en uygun orta sehpa modelini seçmek için bazı kriterler bulunmaktadır.

Devamını oku

Salon Dekorasyonunda Renklerin Önemi

Renklerin insan psikolojisinden, dekorasyonun tüm trendlerine kadar pek çok farklı etkileri bulunmaktadır. İnsanların sevdiği renkler, odalarında en çok gördüğü renkler ya da sevmediği renkler gibi farklı hislerinin muhatapları mutlaka bir anlam taşımaktadır. İnsan psikolojisindeki renklerin önemi ile beraber dekorasyon trendlerindeki renkler de yine insan ruhunu yansıtan ve karakteristik özelliklerle birlikte bir anlam oluşturan bütündür. Salon takımı modelinde kırmızı kullanmanın anlamı, sarının gücü ya da morun ne anlama geldiği gibi farklı konular da yine dekorasyon gibi oldukça büyük bir alanın içerisinde yer alır.

Devamını oku

İç Mekanlarda Fransız Stili Tüyoları

Günümüzde pek çok tasarım ve dekorasyon trendi, farklı zevklerin harmanlanması sonucu ortaya çıkmıştır. Bazen bir oturma odası takımı içerisinde İsveç tarzını barındırırken bazı yatak odası modelleri içerisinde ise Fransız stili iç mekan tasarımlarını görebilmekteyiz. Bu noktada özellikle Fransız tarzı tasarımların ilham verici olduğundan bahsetmek mümkündür. Fransız stilinde dekorasyon da genelde yüksek camlar kullanılmaktadır. Bu yüksek camlara eşlik eden uzun ve boydan perdeler de bulunduğu alanı çok daha şık ve asil gösteren detaylar arasındadır. Özellikle tavan seviyeniz yüksekse ve şık bir ev düşündeyseniz muhakkak Fransız sitiline uygun dekorasyon ürünleri ile bir bütün oluşturabilirsiniz. Fransız stili bir yemek odası modeli ya da aynı şekilde bu tarza uygun bir oturma grubu hayal ediyorsanız muhakkak açık tonların şıklığını yakalamalısınız. Burada önemli olan şey hem eskinin hem de yeninin doğru bir çerçevede bir araya gelmesidir. Fransız stili bunu en iyi yapan ve uygulamasının en kolay olduğu tasarım modellerinden biridir.

Devamını oku

Ev Dekorasyonunda Şöminenin Önemi

Ev dekorasyonu başlı başına kişilerin zevklerini tam anlamıyla yansıtan imzalarıdır. Yani sizler aslında bir dolap alırken de bir ayna beğenirken de kendi zevkinizi yaşam alanınıza yansıtmaktasınız. Bu yüzden tercihleriniz yaşam alanınızı ruhunuza en uygun şekilde tanımlayacak şekilde yapılmalıdır. Örneğin açık ve sakin tonların sizi daha da dinginleştirdiğini düşünüyorsanız bu tonlarda genel bir mobilya konsepti tercih ederek aksesuarlarla destekleyebilirsiniz. Ancak daha koyu tonlar sizin için çok daha iyi bir görünüme sahipse metal çerçeveli ve gri ürünleri tercih ederek bu anlamda daha doğru bir tercih yapabilirsiniz. Özellikle kış aylarında evin ortamını ısıtmak isteyen kişiler şömine araştırmasına girmektedir. Her ev, şömine kurmak için yeterli özellikte bulunmayabilir. Bunun yerine şömine görünümlü bir televizyon ünitesi oldukça iyi bir tercihtir.

Devamını oku

Düğün Paketlerinde Avantajlı Fırsatların Önemi

Yaz aylarının gelmesiyle beraber düğün sezonunda aynı hızla açılmıştır. Düğün telaşı dediğimiz başlık ise içerisinde pek çok konuyu barındırmaktadır. Gelinlikten kuyumcu alışverişine, beyaz eşyadan koltuk takımlarına kadar birçok detay her aile için oldukça zihin yorucu meşgaleler haline gelmektedir. Ancak bu karışıklığı ortadan kaldıracak ve kendi zevkinize göre ürünleri sizlere sunacak çeyiz paketi çeşitler de mevcuttur. Oturma gruplarıyla yeni evinize bir soluk getirebilir, yatak odalarında konforlu seçimlerle büyük bir bütünü tamamlayabilir, aynı zamanda eviniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm aksesuarları da aynı şekilde temin edebilirsiniz. Ne istediğinizi biliyorsanız pek çok ürünü içerisinde bulunduran mobilyada çeyiz paketi modelleri ile tanışabilirsiniz.

Devamını oku

Fonksiyonel Bir Giyinme Odası Nasıl Dekore Edilmeli?

Son dönemlerin en popüler konuları arasında giyinme odaları bulunmaktadır. Artık insanlar yatak odalarını, giyinme odalarından ayırarak yaşam alanlarında daha farklı bir boyutlandırmaya gitmektelerdir. O yüzden de gün geçtikçe giyim odalarının önemi bir hayli fazladır. Aslında giyinme odaları sadece kıyafetlerin içinde bulunduğu bir alan değil, aynı zamanda doğru dekore edildiğinde pek çok fazlalığı kaldırabilecek bir özellik de barındırmaktadır. Kişisel olarak tüm eşyalara ev sahipliği yapacak olan giyinme odası modelleri oldukça işlevsel olmaları sebebiyle belirli bir düzenin direkt olarak sağlayıcısıdır. Kendi alıştığınız düzenin, doğru bir şekilde odanıza yansıdığını görmek sizin de işlerinizi kolaylaştıracaktır.

Devamını oku

İsviçre'ye Mobilya Gönderimi

İsviçre’ye Mobilya Gönderimi

İsviçre’de yaşayan ve kendi evi için mobilya almak isteyen müşterilerimiz için firma olarak İsviçre’ye mobilya gönderimi hizmeti vermekteyiz. Mobilya kargosu ve mobilya gönderimini uzun zamandan beri devam ettiren şirketimiz, satın almış olduğunuz ürünlerin en hızlı şekilde sizlere ulaşması ve kullanmaya başlayabilmeniz için yıllardır uğraşıyor. İsviçre’nin her yerine mobilya gönderimlerimizi sürekli olarak yapmaktayız. Özellikle Basel, Bern, Cenevre, Luzern gibi büyük şehirleri başta olmak üzere, talepleri doğrultusunda diğer şehirlerinde yaşayan müşterilerimizin de kargolarını teslim ettiriyor, mobilya gönderimlerini ise bizzat kendi şirketimiz tarafından görevlendirmiş olduğumuz çalışanlarımıza yaptırıyoruz.

Devamını oku