blank

Yemek Odası Konsol Modelleri Hangi Tarzlar Moda?

Yemek odası konsollarında moda olan tasarımlar yemek odalarının çok daha şık, etkileyici ve işlevsel hale gelmesine yardımcı oluyor. Yemek odalarında farklı bir görünüm elde etmek için ideal olan konsollar yemeklerin çok daha keyifli geçmesini sağladığı gibi işlevsel etkilerde de bulunuyorlar. Ancak bunun için moda yemek odası konsolları tercihi yapabilirsiniz. Bu sayede şıklığı ve işlevselliği bir arada bulabilirsiniz.

Devamını oku

yatak odasi gardirop tercihi

Yatak Odası Gardırop Tercihi Nasıl Olmalıdır?

Yatak odası için gardırop tercihi yapmak için belirli noktalara dikkat etmek gerekiyor. Sevilerek giyilen giysilerin muhafaza edilmesi ve aynı zamanda kullanılacağı zaman kolayca kullanılmasını sağlamak için yatak odasında gardırop işlevsel özellikler sunuyor. Ancak her gardırop ihtiyaçlarınızı doğru şekilde karşılamayacağı için tercih yaparken belirli noktaları göz önünde tutmanız gerekiyor.

Devamını oku

oturma odasi icin kanepe tercihi

Oturma Odası İçin Kanepe Tercihi Nasıl Olmalıdır?

Oturma odası için kanepe tercihi için belirli noktalara dikkat edilmesi gerekiyor. Oturma odaları ev sakinlerinin bir araya geldiği ve aynı zamanda misafirlerin ağırlandıkları yerler oldukları için oturma odasında tercih edilecek olan kanepe seçiminde de belirli noktalara özen gösterilmelidir. Bunun için ise oturma odasının yapısına, genel görünümüne, renklerine gibi pek çok detaya dikkat etmek gerekiyor.

Devamını oku

blank

2020 Mobilya Modelleri Şıklığı İle Adeta Göz Kamaştırıyor

blank
2020 Mobilya Modelleri, sizler için görücüye çıktı, yeni modeller arasında neler var yılın trendlerini hangi mobilyalar oluşturuyor. Bu sezon mobilya renkleri olarak bizleri neler bekliyor. Hepsinin en özel cevabını yazımızın devamında bulabilir, sizlerde mobilya almadan önce mobilya trendlerine göz atabilirsiniz. 2020 un en popüler ve yeni mobilyalarını görsel bir şekilde yazımızda sunduk beğendiğiniz modelin siparişini kolayca oluşturabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ilgili linke tıklamanız ve modellerini incelemeniz olacaktır.

Devamını oku

blank

Çocuk Odası Tasarım İpuçları

blank
Aileye katılan yeni üyelerin bebeklik döneminde mobilya ve oda dekorasyonu daha bebeklere özgü düzenlemektedir. Ancak bebeklik döneminden çocukluk dönemine geçiş zamanında çocuklar odalarının daha eğlenceli ve kullanışlı olmasını ister. Bu sebeple çocuk odası tasarım ve düzenleme hazırlığında kafalar çok karışır. Özellikle mobilya mağazasına gidildiğinde oradaki oda düzen planı evdeki ile kıyaslandıkça işin içinden çıkılmıyor.

Devamını oku

blank

Mobilya Temizliği Nasıl Yapılır?

blank
Evlerin güzel olmasını sağlayan mobilyalardır. Mobilyasız ev boş bir kutu gibidir. Her mobilyanın ayrı bir stili ve eve kazandırdığı ayrı bir tarzı vardır. Ancak bu güzelim ve tarz kazandıran mobilyaların temizliğinin doğru yapılması odaya kazandırdığı tarzın korunmasında önemli rol oynar. Birçok kişi mobilya temizliği nasıl yapılır pek bilmez.

Devamını oku

blank

2020 TV Ünitesi Modelleri ve Fiyatları

blank
Değişen ve gelişen teknoloji dünyasında sürekli yenilikler evimizi ziyaret ediyor. Eski zamanların gözdesi olan tüplü televizyonların yerini alan LCD’ler evlerin en gözde yerini alıyor. Çok yer kaplayan TV sehpaları da yerini de bu durumda TV ünitelerine bırakıyor. Evlere bu güzel televizyonların gelmesi ile TV ünitesinde bir ihtiyaç halini alıyor. Hal bu durumda iken alınacak olan TV ünitesi de eve yakışmalı ve modern bir çizgi katmalıdır.

Devamını oku