3 Adımda Doğru Orta Sehpa Seçimi

Hem işlevselliği hem de şıklığı ile son dönemlerin en popüler tamamlayıcıları arasında orta sehpa modelleri bulunmaktadır. Bu modeller özellikle içinde bulundukları alanla uyum sağladıklarında hem estetik hem de fonksiyonel bir kullanım amaçlamaktadır. Orta sehpaların kullanım amaçları hemen hemen benzerdir. Salonda kullanılacak olan ve yer tutan küçük eşyaların bir alana toplanması, ortamına göre yemek içmek gibi meselelerde masa haricinde bir alternatif oluşturması ve salonun ortasındaki boş alanı tamamlaması gibi farklı özellikler orta sehpa çeşitleri konusunu derinleştirmiştir. Bu bağlamda en uygun orta sehpa modelini seçmek için bazı kriterler bulunmaktadır.

Devamını oku

Salon Dekorasyonunda Renklerin Önemi

Renklerin insan psikolojisinden, dekorasyonun tüm trendlerine kadar pek çok farklı etkileri bulunmaktadır. İnsanların sevdiği renkler, odalarında en çok gördüğü renkler ya da sevmediği renkler gibi farklı hislerinin muhatapları mutlaka bir anlam taşımaktadır. İnsan psikolojisindeki renklerin önemi ile beraber dekorasyon trendlerindeki renkler de yine insan ruhunu yansıtan ve karakteristik özelliklerle birlikte bir anlam oluşturan bütündür. Salon takımı modelinde kırmızı kullanmanın anlamı, sarının gücü ya da morun ne anlama geldiği gibi farklı konular da yine dekorasyon gibi oldukça büyük bir alanın içerisinde yer alır.

Devamını oku

İç Mekanlarda Fransız Stili Tüyoları

Günümüzde pek çok tasarım ve dekorasyon trendi, farklı zevklerin harmanlanması sonucu ortaya çıkmıştır. Bazen bir oturma odası takımı içerisinde İsveç tarzını barındırırken bazı yatak odası modelleri içerisinde ise Fransız stili iç mekan tasarımlarını görebilmekteyiz. Bu noktada özellikle Fransız tarzı tasarımların ilham verici olduğundan bahsetmek mümkündür. Fransız stilinde dekorasyon da genelde yüksek camlar kullanılmaktadır. Bu yüksek camlara eşlik eden uzun ve boydan perdeler de bulunduğu alanı çok daha şık ve asil gösteren detaylar arasındadır. Özellikle tavan seviyeniz yüksekse ve şık bir ev düşündeyseniz muhakkak Fransız sitiline uygun dekorasyon ürünleri ile bir bütün oluşturabilirsiniz. Fransız stili bir yemek odası modeli ya da aynı şekilde bu tarza uygun bir oturma grubu hayal ediyorsanız muhakkak açık tonların şıklığını yakalamalısınız. Burada önemli olan şey hem eskinin hem de yeninin doğru bir çerçevede bir araya gelmesidir. Fransız stili bunu en iyi yapan ve uygulamasının en kolay olduğu tasarım modellerinden biridir.

Devamını oku

Ev Dekorasyonunda Şöminenin Önemi

Ev dekorasyonu başlı başına kişilerin zevklerini tam anlamıyla yansıtan imzalarıdır. Yani sizler aslında bir dolap alırken de bir ayna beğenirken de kendi zevkinizi yaşam alanınıza yansıtmaktasınız. Bu yüzden tercihleriniz yaşam alanınızı ruhunuza en uygun şekilde tanımlayacak şekilde yapılmalıdır. Örneğin açık ve sakin tonların sizi daha da dinginleştirdiğini düşünüyorsanız bu tonlarda genel bir mobilya konsepti tercih ederek aksesuarlarla destekleyebilirsiniz. Ancak daha koyu tonlar sizin için çok daha iyi bir görünüme sahipse metal çerçeveli ve gri ürünleri tercih ederek bu anlamda daha doğru bir tercih yapabilirsiniz. Özellikle kış aylarında evin ortamını ısıtmak isteyen kişiler şömine araştırmasına girmektedir. Her ev, şömine kurmak için yeterli özellikte bulunmayabilir. Bunun yerine şömine görünümlü bir televizyon ünitesi oldukça iyi bir tercihtir.

Devamını oku

Düğün Paketlerinde Avantajlı Fırsatların Önemi

Yaz aylarının gelmesiyle beraber düğün sezonunda aynı hızla açılmıştır. Düğün telaşı dediğimiz başlık ise içerisinde pek çok konuyu barındırmaktadır. Gelinlikten kuyumcu alışverişine, beyaz eşyadan koltuk takımlarına kadar birçok detay her aile için oldukça zihin yorucu meşgaleler haline gelmektedir. Ancak bu karışıklığı ortadan kaldıracak ve kendi zevkinize göre ürünleri sizlere sunacak çeyiz paketi çeşitler de mevcuttur. Oturma gruplarıyla yeni evinize bir soluk getirebilir, yatak odalarında konforlu seçimlerle büyük bir bütünü tamamlayabilir, aynı zamanda eviniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm aksesuarları da aynı şekilde temin edebilirsiniz. Ne istediğinizi biliyorsanız pek çok ürünü içerisinde bulunduran mobilyada çeyiz paketi modelleri ile tanışabilirsiniz.

Devamını oku

Fonksiyonel Bir Giyinme Odası Nasıl Dekore Edilmeli?

Son dönemlerin en popüler konuları arasında giyinme odaları bulunmaktadır. Artık insanlar yatak odalarını, giyinme odalarından ayırarak yaşam alanlarında daha farklı bir boyutlandırmaya gitmektelerdir. O yüzden de gün geçtikçe giyim odalarının önemi bir hayli fazladır. Aslında giyinme odaları sadece kıyafetlerin içinde bulunduğu bir alan değil, aynı zamanda doğru dekore edildiğinde pek çok fazlalığı kaldırabilecek bir özellik de barındırmaktadır. Kişisel olarak tüm eşyalara ev sahipliği yapacak olan giyinme odası modelleri oldukça işlevsel olmaları sebebiyle belirli bir düzenin direkt olarak sağlayıcısıdır. Kendi alıştığınız düzenin, doğru bir şekilde odanıza yansıdığını görmek sizin de işlerinizi kolaylaştıracaktır.

Devamını oku

İsviçre'ye Mobilya Gönderimi

İsviçre’ye Mobilya Gönderimi

İsviçre’de yaşayan ve kendi evi için mobilya almak isteyen müşterilerimiz için firma olarak İsviçre’ye mobilya gönderimi hizmeti vermekteyiz. Mobilya kargosu ve mobilya gönderimini uzun zamandan beri devam ettiren şirketimiz, satın almış olduğunuz ürünlerin en hızlı şekilde sizlere ulaşması ve kullanmaya başlayabilmeniz için yıllardır uğraşıyor. İsviçre’nin her yerine mobilya gönderimlerimizi sürekli olarak yapmaktayız. Özellikle Basel, Bern, Cenevre, Luzern gibi büyük şehirleri başta olmak üzere, talepleri doğrultusunda diğer şehirlerinde yaşayan müşterilerimizin de kargolarını teslim ettiriyor, mobilya gönderimlerini ise bizzat kendi şirketimiz tarafından görevlendirmiş olduğumuz çalışanlarımıza yaptırıyoruz.

Devamını oku

Hollanda'ya Mobilya Gönderimi

Hollanda’ya Mobilya Gönderimi

Hollanda’nın her yerine mobilya teslimatı gerçekleştiren firmamız, siz değerli müşterilerimizin talebinde bulunmuş oldukları her çeşit ürünü sizlere göndermektedir. Hollanda’ya mobilya gönderimi konusunda uzun yıllardan beri tecrübe sahibiyiz ve Hollanda’da da başta Rotterdam olmak üzere birçok şehrinde teslimatlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Hollanda’da kendinize bir düzen kurmuş, bu düzen içinde firmamızın ürünlerinin çok yakışacağını düşünmüşseniz, özellikle koltuk takımlarımızdan beğendiklerinizi veya özel olarak yapılmasını istediklerinizi arzularınıza göre dizayn edip üreterek evlerinizi veya diğer yaşam alanlarınızı güzelleştirebilmesi için sizlere sunuyoruz.

Devamını oku

Fransa'ya Mobilya Gönderimi

Fransa’ya Mobilya Gönderimi

Tekirdağ’da kurulmuş olan firmamız, Fransa’da yaşayan müşterilerimiz için de hizmet vermektedir. Fransa’ya mobilya gönderimi yapan firmalar arasında tercihleriniz sayesinde en çok ürün gönderen firmalardan biriyiz. İstediğiniz ve siparişini verdiğiniz tüm ürünleri Fransa’nın her yerine göndermekte, adresinize teslim etmekteyiz. Siz de kaliteli ve dayanıklı ürettiğimiz tüm ürünlerimiz arasından ihtiyacınız olan mobilya türünü seçip satın alabilir, gönderim yapılmasını talep ettiğiniz açık adres ile beraber iletişim bilgilerinizi bizlere sunarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Devamını oku

Bulgaristan'a Mobilya Gönderimi

Bulgaristan’a Mobilya Gönderimi

Komşu ülkemiz olan Bulgaristan’a şirketimiz tarafından mobilya gönderimi yapılmaktadır. Bulgaristan’a birçok müşterimiz bulunmaktadır ve her geçen gün de yeni müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz. Bulgaristan’a mobilya gönderimi yapmamızın ardından, Bulgaristan’daki müşterilerimiz mobilyalarımızı ev ve iş yerlerinde kullanmaktadırlar. Ayrıca, Bulgaristan konum olarak da fabrika ve şirketimize yakın olması sayesinde ürün gönderim ve kurulumlarımız hızlı bir şekilde firmamızca gerçekleştirilir. Başta Bulgaristan’ın başkenti Sofia olmak üzere Filibe, Varna, Burgaz, Şumnu, Tırgovişte, Silistre ve Razgrad gibi birçok şehre de hem mobilya gönderimi hem de mobilya kargosu işlemlerini yapmaya devam ediyoruz. Siz de bulunduğunuz şehre mobilya gönderimi yapılıp yapılmadığını öğrenmek ve teslimat ile kurulumun ortalama kaç gün içerisinde gerçekleşebileceği gibi durumlar hakkında detaylı bilgi alabilmek için şirketimizi arayabilirsiniz.

Devamını oku