Blog

Belçika’ya Mobilya Gönderimi

Belçika'ya Mobilya Gönderimi

Belçika ülkesine mobilya gönderimi, şirketimiz tarafından Belçika’nın istediğiniz veya yaşadığınız bölgesine yapılmaktadır. Eviniz, iş yeriniz ya da farklı konumlarda kullanmak istediğiniz tüm ürünlerimizin gönderimlerini sağlamaktayız. Belçika’ya mobilya gönderimini firmamızca uzun yıllardan beri yapıyoruz. Siz de ihtiyaçlarınıza ve zevkinize en uygun ürünlerimizden seçebilir, Belçika ülke sınırları içinde yer alan her noktaya mobilyalarınızın gelmesi için sipariş verebilirsiniz. Ürünlerimiz arasından Belçika’ya en çok yatak odası ve yemek odası takımlarını göndermekteyiz. Siz de internet sitemizde yer alan ürün kategorileri arasından ürünlerimize göz atabilir, ürün özelliklerimizi okuyabilirsiniz.

Türkiye’den Nasıl Mobilya Alabilirim?

Türkiye’den Nasıl Mobilya Alabilirim?

Yurt dışında yaşayan birçok müşterimiz, bize en çok Türkiye’den nasıl mobilya satın alabilecekleri ile ilgili sorular yöneltmektedir. Türkiye’den mobilya almak, siz müşterilerimiz için çok basit bir işlemdir. Türkiye içi gönderim yapıldığı gibi yurt dışına da kolaylıkla gönderim sağlanmaktadır. Sitemizde yer alan ürünlerin arasından beğendiklerinizi seçmeniz ve sepetinize eklemeniz yeterlidir. Ödeme ve diğer ilgili işlemlerin tümü, siz yurt dışında yaşayan müşterilerimiz için de kolaylıkla sağlanmaktadır. İsterseniz mobilya ödemeleriniz internet sitemiz üzerinden kredi ya da banka kartı ile yapabilirsiniz. Eğer talep ederseniz de sitemizde yer verdiğimiz ödeme bilgileri üzerinden bankaların IBAN bilgilerine ulaşabilir ve bu kısımdan mobilyalarımızın ücretlerini havale ve EFT kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye’nin yanında yurt dışında da aktif olarak kullanılan birçok banka üzerinde hesabımız bulunmaktadır. Ayrıca, Akbank ve Kuveyt Türk Katılım Bankası üzerinden ödemelerinizi Euro cinsinden de kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu bankaların dışında, ödemesini TL cinsinden yapmak isteyen müşterilerimiz QNB Finansbank, Türkiye İş Bankası, Yapı Kredi Bankası, Garanti BBVA Bankası, TEB, Ziraat Bankası ve Halkbank üzerinden de gerçekleştirmek imkanına sahiptirler. Ayrıca hesaplarınız döviz gönderimine açıksa, firmamız ile kuracağınız iletişimler doğrultusunda belirlenen diğer dövizler üzerinden de ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye’den Belçika’ya Mobilya Gönderimi

Türkiye’den Belçika ve diğer Avrupa ülkelerine yapılacak olan gönderimler, Belçika ve Türkiye gümrüklerinden geçerek adreslerinize ulaştırılır. Firmamız tarafından ürünlerimizin gümrüklerden geçmesi için gerekli tüm izinleri alınmıştır. Siz değerli müşterilerimizin siparişini vereceğiniz hiçbir ürün ile ilgili sorun ile karşılaşmamanız için elimizden gelen her şeyi yapmaktayız. Türkiye’den Belçika’ya mobilya gönderimi firmamız tarafından yapıldıktan sonra, sizlere bilgisini vermiş olduğumuz teslimat süresinde ürünleriniz elinize ulaşır ve kurulumu yapılır. Ayrıca, +90 552 809 70 59 numaralı telefonumuz yurt dışı müşterilerimiz için saat farkları da göz önünde bulundurularak her zaman açık tutulur. Bilgisini almak istediğiniz ya da merak ettiğiniz her şey için bu telefon numarasını kullanarak şirketimizden bilgi alabilirsiniz. Hangi mobilyayı almak talebinde iseniz, o mobilya hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak ya da bazı ürünlerimizde kullanılan malzemeleri değiştirmek için de bu telefon numaramız her zaman kullanılabilir. Sizlerden özel olarak aldığımız mobilyaların siparişleri alındıktan sonra imalat aşamasına geçilmişse, ürün ödemelerinizi yapmamış olsanız dahi siparişlerinizi iptal edememekteyiz. Ancak modellerimizden birini satın almışsanız, iptal koşulları dahilinde siparişlerin iptali gerçekleştirilebilir.

Belçika’ya Mobilya Kargosu Gönderme

Belçika’ya Mobilya Kargosu Gönderme

Belçika ve diğer birçok Avrupa ülkesine mobilyalarımızı kargolayarak göndermekteyiz. Şirketimizden aldığınız ürünlerin kargo teslimatları, alınan ürüne göre değişiklik gösterir. Elimizde temin edilmiş olarak bulunan ürünlerden satın almış Belçika’da yaşayan müşterilerimiz, siparişlerini 1 hafta gibi bir sürede teslim alabilirler. Ancak Türkiye’den Belçika’ya mobilya kargosu içinde henüz firmamızın elinde hazır olarak yapılmamış bir ürün bulunacaksa ve özellikle koltuk takımı, yatak odası gibi özel sipariş verilerek satın alınabilecek olan bir ürün talep edilmişse, teslimat süresine üretim süreci de eklenir. Siparişlerinizin elinize ulaşma süresi, talep ettiğiniz siparişin türüne göre değişiklik gösterir. Bu nedenle de teslimatta bazı gecikmeler yaşanabilir. Bu gecikmelerin yaşanması durumunda gecikme sebepleri tarafımızca size iletilir. Ancak aklınıza takılan farklı bir konu mevcutsa, bize firmamızın iletişim bilgileri üzerinden de kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Türkiye’den Belçika’ya Mobilya Gönderim Ücreti Ne Kadar?

Türkiye’de çalışmalarını sürdüren firmamız, siz yurt dışı müşterilerimiz için gönderim ücretlerini net bir şekilde belirlememiştir. Ürünlerin gönderim zamanı, gönderim ağırlığı ve gönderim şehrine göre ücretin değişmesinden dolayı net bir fiyatın söylenmesini doğru bulmuyoruz. Türkiye’den Belçika’ya mobilya gönderim ücreti siz seçmiş olduğunuz ürünün siparişini oluştururken çalışanlarımız tarafından sizlere sağlanır. Yurt dışına firma olarak ücretsiz bir gönderim imkanı sunamıyoruz. Ancak siz müşterilerimizin alışverişlerinden memnuniyet duyabilmesi adına gönderim ücretlerimizi her zaman taban fiyatta tutmaya çalışıyoruz. Bizim için asıl önemli olan sizin memnuniyetinizdir. Bu nedenle de satın almış olduğunuz ürünlerimiz, birçok firmaya kıyasla daha ucuzdur.

Bir cevap yazın