Blog

Bebeklerinizin Eğlenerek Büyüyeceği Özgün Tasarımlı Bebek Odası Modelleri

Bebeklerinizin Eğlenerek Büyüyeceği Özgün Tasarımlı Bebek Odası Modelleri

Bebekleriniz için özel olarak hazırladığınız alanların sizin değil de bebeklerinizin zevkine göre olmasını ister iseniz aşağıda yer alan modelleri inceleyebilirsiniz. Özgün bebek odası modelleri sayesinde bebekler, güvenli bir alanda eğlenerek büyüyebilmektedir. Tam onların sevdiği soft renkler ile donatılmış modeller sayesinde bebek odalarınız hak ettiği değeri görecektir. Hem dar odalarda hem de geniş odalarda tercih edilebilen bebek odaları kız ve erkek olarak farklı sınıflara ayrılmaktadır. Kızlar için genel olarak pembe ve lila gibi renkler tercih edilmektedir. Erkekler için ise soft mavi sık kullanılmaktadır. Beyaz, ekru, krem gibi tonları hem kız hem de erkek bebekler kullanabilmektedir.

Victoria Bebek Odası Takımı

Victoria Bebek Odası Takımı

Victoria Bebek Odası Takım içeriğinde 3 kapılı kıyafet dolabı ve 60*120 boyutuna sahip beşik yer almaktadır. Beşik, genişletilebilen bir mekanizmaya sahip olup genişlediğinde bu oran 60*170 olmaktadır. Bu bebek odasında yer verilen gövde ve kapak kısımları birinci kalite suntadan elde edilmiştir. Kapakların ortalama olarak 25 mm olduğu bilinmektedir Kıyafet dolabı kapağında çelik menteşeler kullanılmaktadır. Çelik menteşeler paslanmaya karşı dayanıklı olup sizleri uzun süre idare edebilmektedir. Modelde yer alan beşik, birinci sınıf suntalamdan elde edilmiştir. Çekmecelerde bilye sistemi mevcuttur. Bu sayede sık açılıp kapanmaya karşı dayanıklıdır. Modelde bir adet korkuluk bulunmaktadır.

Joker Bebek Odası Takımı

Joker Bebek Odası Takımı kırık beyaz rengi ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Üründe bir adet komodin, bir adet beşik ve bir adet de kıyafet dolabı yer almaktadır. 70 cm ve 130 cm boyutlarına shaip olan beşik içerisinde bebekleriniz rahat hareket edecektir. Modelde yer alan kıyafet dolabının gövdesi ve kapakları 18 mm olacak şekilde tasarlanmış olup suntalam ile kaplanmıştır. Dolapta yer alan kapakların iç kısımlarında çelik menteşe ve açmalara yer verilmiştir. Bebekleriniz bilyeli beşikler ile sallanarak uyuyabilmektedir. Modelin şifonyeri 18 mm kalınlığına sahip kapaklar bulundurmaktadır. Bu kapakların alt kısmında bilyeler mevcuttur. Şifonyer kapaklarında çelik menteşe yer almaktadır.

Kuğu Bebek Odası Takımı

Hem erkek bebekleriniz hem de kız bebekleriniz için rahat bir şekilde kullanabileceğiniz Kuğu Bebek Odası Takımı güzelliği ile gözlerinizi kamaştıracaktır. Gövdesinde suntalamın kullanıldığı kıyafet dolabının kapakları 18 mm ile 25 mm arasında bir kalınlığa sahiptir. Bebeğinizin uyuyacağı ve sık zaman geçireceği beşik boyutları ise 60cm * 120 cm olarak belirlenmiştir. Beşiğin bilyeli sistemi sayesinde bebeklerinizi koruyabilirsiniz. Beşikte korkuluk da mevcuttur. Kuğu modelin mobilyalarında yer verilen ürün kapaklarında çelik menteşe yer almaktadır. Eğer bu modeli satın almayı düşünüyor iseniz nemli bez ile temizleyebilirsiniz.

Lina Bebek Odası Takımı

Pembe ve beyazın bir arada yer aldığı Lina Bebek Odası Takımı sayesinde bebekleriniz enerjik büyüyebilmektedir. 80 cm ile 180 cm boyutlarına sahip olan Lina beşik, kaliteli suntalam kullanılarak üretilmiştir. Beşiğin hem gövdesi hem de kapakları ortalama 20 mm kalınlığa sahiptir. Beşiğin alt kısmında çekmeceler yer almaktadır. Bu durum beşiği oldukça kullanışlı yapmaktadır. Beşiğin çekmecelerinde bilyeli sistem kullanılıyor olup kolay açılıp kapanabilmektedir. Lina Bebek Odası’nın şifonyerinde ray sistemi bulunmaktadır. Modelde kullanılan tüm kapaklarda çelik menteşe kullanılmaktadır.

Lotus Bebek Odası Takımı

Bebeklerinize iyi gelecek doğal ahşap tasarımlara yer veren Lotus Bebek Odası Takımı her oda için uyumlu boyutlara sahiptir. Model içerisinde bebeklerinizin rahat etmesi ve uyuması amacı ile bir adet beşiğe yer verilmiştir. Beşiğin alt kısmında iki adet ahşap çekmece yer almaktadır. Çekmecelerde yavaşlatıcı bir mekanizma yer almaktadır. Beşiğin yan kısmında da çekmecelere yer verilmiştir. Model içerisinde yer alan gardırop, 3 kapaklı sistemi ile oldukça kullanışlıdır. Takımı satın alır iken istediğiniz parçaları ekleyebilir ve istemediklerinizi takımda çıkarabilirsiniz.

Melissa Bebek Odası Takımı

Melissa Bebek Odası Takımı üzerinde kullanılan soft mavi ile bebeklerinizi gökyüzünde yaşıyor gibi hissettirebilirsiniz. Modelin hem çekmece, hem kulp hem de ayak kısımlarında mavi renk kullanılmıştır. Modelin geri kalan kısımlarında ise beyaz tonu hâkimdir. 60cm ile 120 cm boyutlarına sahip olan beşik gerekli görüldüğü takdirde kenarlarından açılabilmektedir. Modeli hem kız hem de erkek bebekleriniz için tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın