Çocuk / Genç

Uyku, bebeklerin sağlığında en önemli etken olduğundan, büyüyen beşik modelleri seçimini yaparken dikkatli olmak gerekir. Büyüyen beşik kullanmanın en büyük avantajı, çocuğunuzun beşik çağını geçmesinden sonra, ürün parçalarının yerlerinin değiştirilerek karyolaya dönüştürülebilmesidir. Bu sayede beşik çok uzun seneler kullanılır. Cep dostu bir üründür. Büyüyen beşiklerde komodin, beşik ve karyola olmak üzere 3 parça bulunmaktadır. Farklı modellerde farklı parçalar da yer alabilir bazı modellerde çekmece ya da baza olabilir. Eğer çok sayıda bebek odası modelleri arasında seçim yapmak isterseniz, mağazamız sizin için en doğru seçenek olacaktır. Büyüyen beşikleri hem ilk bebeklik döneminde hem de bebek hareketlenmeye başladıktan sonra kullanabilirsiniz. Çocukluk çağında bile bu beşikleri kullanabilirsiniz. Çocuğunuz daha fazla beşiğe sığmayacak duruma geldiği zaman ise büyüyen beşiği parçalarına ayırarak genç odasına çevirebilirsiniz.

Bazalı modeller özellikle depo alanına ihtiyaç duyan aileler için ideal seçeneklerdir. Bu modelleri satın aldığınız zaman fazladan bir yatak daha satın aldıktan sonra bazaya yavru yatak ekleyebilirsiniz. Farklı kullanım çeşitleri için idealdir. Diğer modellerde asansörlü korkuluk ve sallanan beşik özellikleri de bulunur. Sallanan beşik modellerini istediğiniz zaman toplayıp kaldırabilirsiniz. Demonte modelleri bulunmaktadır. Mağazamızda sallanan beşik fiyatları ekonomik olduğundan cebinizden çok para çıkmadan bu avantajlı ürünlere sahip olabilirsiniz.

Sağlıklı bir Bebek Odası Kurun

Mağazamızda satılan organik bebek odası ürünlerini tercih ederek çocuğunuzun sağlığına uygun oda kurabilirsiniz. Sattığımız ürünlerin üretiminde kesinlikle kanserojen ve insan sağlığına zarar veren ürünler kullanılmamıştır. Bütün ürünlerimiz hassas çocuk sağlığı ve insan sağlığı ile uyumludur. Kullanılan kumaşlar yüzde yüz organik pamuktan elde edilmiştir. Boyalar bilinen zararlı kimyasal madde içermez. Çocuklarınızın soluduğu maddelere, temas ettiği kumaşlara çok dikkat etmeniz gerekir. Özellikle bünyesi ekstra hassas olan çocuklar için seçim yapmak anne babaları zorlayabilir. Mağazamızı ziyaret ettiğiniz zaman çok sayıda uygun çeşitler arasında seçim yapmaya bayılacaksınız. Üstelik bebek odası takımı fiyatı sandığınız gibi fahiş fiyatlardan olmak zorunda değil. Her bütçeye uygun farklı seçenekler bulunmaktadır. Artık bebek odası kurmak için cebinizden servet çıkmasına gerek yok.

Sizi Masraftan Kurtarır

Mağazamızda satılan montessori yatak fiyatlarını gördüğünüz zaman çok şaşıracaksınız. İnsanlarda genellikle çocuk odası kurmak için çok para harcama zorunluğu olduğunu düşünme fikri hakim olsa da bizim için bu geçerli değildir. Zaten sunduğumuz ürünlerin özellikleri gereği uzun süre kullanım mümkün olur. Senelerce mobilya modellerimiz çocuğunuzun vücut ölçülerine uyum sağlar. Çocuklar çok hızlı büyür. Onların büyüme hızına yetişmek zordur. Özellikle mobilya satın alırken sürekli hızlı büyüyen vücut ölçülerine göre seçim yapmak masraflı olabilir. Mağazamıza geldiğiniz zaman montessori modellerinin çocukların gelişen vücutlarına uyumlu olduğunu göreceksiniz. Üstelik bu ürünleri farklı renk seçenekleri ile satın alabileceksiniz. Doğal tonlar ve canlı tonlar başta olmak üzere farklı renk seçenekleri sizleri bekliyor. Mobilyalarımız adeta yatırım ürünleri gibidir.

Uzun Süre Kullanım İmkanı Yakalayın

Çok farklı model ve renkleri olan montessori bebek yatağı ideal ve ergonomik boyutlarda satılmaktadır. Yatağın boyutları bu ürünü ilerde daha ne kadar süre kullanmanızın mümkün olduğunu gösteren önemli bir detaydır. En küçük büyüyen beşik boyutlarından örnek vermek gerekirse 60 cm e  120 cm dir. Yatak formuna geçtiği zaman ise ürün 60 cm e 160 cm ölçüsüne kadar gelmektedir. En büyük modeller ise beşik formunda olduğunda 80 cm e 130 cm ve yatak formunda olduğunda 80 cm e 180 cm olur. Bir ürün satın almadan önce hem mekan ölçülerine hem de mobilya ölçülerine azami dikkat etmeniz gerekmektedir.

Ergonomik Genç Odası Takımları

Bebeğiniz artık büyüdü ve genç oldu. Elbette ona hem çok kaliteli hem de uygun bir genç odası takımı satın almak istersiniz. Daha önceden yaptığınız, gördüğnüz ya da duyduğunuz genç odası takımı fiyatları sakın sizi korkutmasın. Cep dostu ürünler sunduğumuz için ekonomik bir şekilde genç odası kurabiliyorsunuz. Üstelik gençlerin zevkine hitap eden çok sayıda seçenek bulunuyor Örneğin erkekler için yarış arabaları, mavi renkler başta gelirken kız çocukları için pembe renkli, çiçek desenli ve Barbie gibi sevimli çizgi film karakterli desenler gelmektedir. Eğer tam da çocuğunuzun zevkine hitap edecek erkek genç odası takımı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Kızlar da mağazamızda yer alan çok sayıda  kız genç odası takımına bayılırlar.

Birinci Sınıf Kaliteden Malzeme Seçildi

Çocuklarınız için özenle üretilen bazalı genç odası takımı üretiminde en kaliteli malzemeler tercih edildi. Derilerden, kumaşlara, tahtadan metallerine kadar bütün parçalar özenle seçildi. Parçaların seçiminde hem kalite, hem şıklık hem de konfor gibi ölçütlere dikkat edildi. Birinci sınıf kaliteden malzeme seçimi yapıldığı için ürünler uzun süreli kullanıma uygun hale geldi. Mağazadan metal ayaklı genç odası takımı almak istediğinizi düşünelim. Bir kere satın almak istediğiniz seçeneğe karar verdikten sonra uzun seneler aynı takımı çocuğunuz keyifli bir şekilde kullanacak. Zaten uzun süre kullanım için özel olarak düşünülerek üretilen yavrulu genç odası takımı seçimi yapmanız halinde ürünü senelerce yeniden mobilya masrafı yapmanıza gerek kalmadan kullanabileceksiniz.

Farklı Tarzları Yakalayın

Çocuk odası koltuk takımı fiyatı artık cebinizi yakmak zorunda değil. Farklı tarzları yakalayarak hayallerinizdeki odayı kurmanız için fahiş fiyatlar ödemek zorunda olduğunuz günler geride kaldı. İsterseniz çocuğunuz için minimal bir oda isterseniz de daha gösterişli bir oda kurabilirsiniz. Mağazamızda country genç odası takımı da dahil olmak üzere çok sayıda zengin seçenek bulunmaktadır. Ürünler farklı oda konseptlerine uygun olarak farklı renk tonlarında satışa sunulmuştur. Örneğin yavrulu ranza satın almak istediğinizde sadece belli bir renkte seçeneğiniz olmaz. Farklı renk tonları sizlere sunulur. Ürünlerin hepsinde ufak detaylar düşünülmüştür. Detaylar göz ardı edilmeden üretim yapılmıştır.

Havalı ve Şık Çocuk Odası Takımları

Mobilyaların çocuklarınızın hayatına kattığı olumlu etkileri yakalamasına ne dersiniz? Örneğin havalı ve şık bir çalışma masalı ranza çocuğunuzun ders çalışmayı sevmesini sağlar. Ödevlerini keyifli bir şekilde yapmak ister. Tasarımın ergonomisi ve rahatlığı ile uzun süreler masada oturması ve derslerine odaklanması kolaylaşır. Tasarımın gücü ile çocuğunuzun derslerde başarılı olmasını, daha rahat ve sağlıklı bir şekilde uyumasını sağlayabilirsiniz. Özellikle merdivenli ranza modelleri çocukların uykuyu sevmesine yardımcı olur. Bu seçimi yapan anne babaların çocukları uykuya daha rahat dalar ve günlük uyku ihtiyacını sağlıklı bir şekilde karşılaşmış olur. Bunlara ek olarak çocuklarınızın göz zevkini de düşünmeyi ihmal etmedik. Satışını yaptığınız ürünlerin her birinde çocuklarınızın hoşuna gidecek renk ve desenleri tercih ettik. Örneğin çift katlı ranza için hem erkeklere hem de kız çocuklarına özel tasarımlar yaptık. Bu sayede çocuklar odalarında keyifle zaman geçirmeyi öğrenirler, odalarını ve günün en çok zaman geçirdikleri mekanlarını sevmiş olurlar. Tam da onların hayalindeki gibi bir oda tasarlamak için mağazalarımıza bekleniyorsunuz. Avantajlı fiyatlar mağazalarımızda sizleri bekliyor.

 

Gösterilen sonuç sayısı: 11

Yan paneli aç
En Yeni
İncele
Close

Machu Bebek Odası

13.853 
32%
İncele
Close

Mira Pink 60 x 120 Uzun Beşik

6.450 
En Yeni
İncele
Close
40%
İncele
Close
36%
İncele
Close
İncele
Close
32%
İncele
Close
32%
İncele
Close
İncele
Close

Victoria Bebek Odası

12.975 
İncele
Close

Kuğu Bebek Odası

12.765 
İncele
Close

Lotus Bebek Odası

11.625