Blog

Almanya’ya Mobilya Gönderimi

Almanya'ya Mobilya Gönderimi

Almanya’ya Türkiye’den mobilya gönderimi yapan firmaları arasında en köklü şirketlerden biri olan Niyazi Güneş mobilya olarak Almanya’ya mobilya gönderimi ve mobilya kargosu işlemlerini çok sık bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Almanya’da ve Avrupa’da ikamet etmekte olan müşterilerimizin evlerinde ve iş yerlerinde kullanmak amacı ile firmamız üzerinden sipariş ettikleri mobilyalar, talepleri doğrultusundaki en kısa süre içinde taraflarına teslim edilmektedir. Ayrıca, müşterilerimize Almanya’nın hangi kentinde ve bölgesinde yaşarlarsa yaşasınlar, tüm kentlerine mobilya gönderimi ile mobilya kurulumu hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Türkiye’den Nasıl Mobilya Alabilirim?

Türkiye'den Nasıl Mobilya Alabilirim?

Yalnızca Türkiye ülke sınırları içinde üretim yapmakta olan birçok fabrikanın yurt dışındaki ülkelere gönderimi olup olmadığı yurt dışında yaşayan Türk vatandaşları tarafından çokça merak edilen bir durumdur. Türkiye’den mobilya almak için yapmanız gereken tek şey, yurt dışı ülkelerine gönderim yapan şirketler ile çalışmak ve almayı talep ettiğiniz mobilyaların alım işlemlerini bu firmalar üzerinden gerçekleştirmektir. Biz Niyazı Güneş Mobilya ve İnşaat Taahhüt Turizm Şirketi olarak satın almak istediğiniz her türden mobilyayı talep ettiğiniz ülkeye ve şehre teslim etmekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin bizim firmamızdan mobilya aldıktan sonra gümrük ya da diğer ülkenin sunmuş olduğu özel koşullar ile ilgilenme gibi bir yükümlülüğünüz mevcut değildir. Satın alma işlemlerinin tamamlanmasından ve mobilya ödemelerinin gerçekleşmesinden sonra, herhangi bir sorun yaşamadan ürünleriniz adresinize teslim olarak sizlere ulaştırılacaktır. Bu nedenle de gümrükte kalma ya da diğer çeşitli durumlar için endişe etmenizi gerektirecek herhangi bir durumunuz mevcut değildir. Siparişinizi verdikten sonra siz yalnızca mobilyalarınızın keyfini çıkarmaya bakabilirsiniz.

Türkiye’den Almanya’ya Mobilya Gönderimi

Tekirdağ’da hizmet veren firmamız üzerinden satın alımı gerçekleştirilmiş olan tüm mobilya türlerinin gönderimleri, hızlı bir şekilde Almanya’ya gerçekleştirilmektedir. Bu imkanımızdan yararlanmak isteyen Almanya’nın herhangi bir bölge ve şehrinde yaşayan müşterilerimiz için

Türkiye’den Almanya’ya mobilya gönderimi yapmaktayız. Mobilyalarınız, sipariş verişinizden sonra size de verilen tarih bilgileri doğrultusunda teslimata verilir. Anlaşmalı olduğumuz nakliye şirketleri doğrultusunda da sizlere siparişinizi teslim edecek olan kişilerin bilgileri sizlere sağlanır. Teslimat sürecinin başlamasından sonuna kadar edinmek istediğiniz veya aklınıza takılan herhangi bir hususta bizlerle +90 552 809 70 59 telefon numarası üzerinden iletişim geçebilirsiniz. Bu numaraya ek olarak, satış danışmanlarımız size diğer iletişim bilgilerimiz üzerinden de hizmet vermektedirler. Ancak diğer iletişim numaralarımız genellikle yurt içi müşterilerimize hizmet verir. Siz de eğer Türkiye’de iseniz “İletişim Bilgileri” bölümünde yer alan diğer telefon hatlarımız üzerinden sorularınızı bize yöneltebilirsiniz. Ancak yurt dışında bulunuyorsanız, sizlere belirtmiş olduğumuz numara daha kısa sürede yanıt almanızı sağlayacağından bu numarayı tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

Almanya’ya Mobilya Kargosu Gönderme

Almanya'ya Mobilya Kargosu Gönderme

Almanya’ya firmamız üzerinden gönderilecek olan mobilya kargoları için genellikle anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile çalışmaktayız. Uzun yıllardan beri yapmakta olduğumuz Türkiye’den Almanya’ya mobilya kargosu gönderiminde sorun yaşamıyor ve kargolarımızın sağlam bir şekilde siz müşterilerimize teslim edilmesinden dolayı bu firmaları kullanıyoruz. Ancak tercihinize bağlı olarak Türkiye’de hizmet vermekte olan yurt dışı kargo firmaları ile de çalışma olanağımız mevcuttur. Yurt dışından mobilya siparişlerini almakta olduğumuz birçok müşterimiz, bizlere kargoların herhangi bir hasara uğrayarak ellerine ulaşmasından çekindiklerini ve bu nedenle de firmamızdan alışveriş yapmak konusunda ikilemde kaldıklarını iletmektedir. Önceliğimiz sizlerin memnuniyeti olduğundan bu husus konusunda aklınızda soru işareti kalmaması amacı ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu nedenle de alışveriş yapmadan önce bizlerle endişelerinizi paylaşabilir ve çıkacak sorunlara karşı aldığımız önlemleri öğrenebilirsiniz. Yurt dışına gönderimini yaptığımız birçok kargo sorunsuz olarak teslim edilmektedir. Ancak sizler, yine de aklınızı karıştırmakta olan hususlar ile ilgili her zaman iletişim bilgileri üzerinden bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Kargolarınız eğer hasarlı bir biçimde elinize ulaşırsa, hasarın kimden kaynaklandığını tespit ederek telafi etmeyi görev sayıyoruz.

Türkiye’den Almanya’ya Mobilya Gönderim Ücreti Ne Kadar?

Almanya’nın her bölgesine ve şehrine mobilya gönderimi yapmakta olan şirketimiz, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için gönderim ücretleri ile ilgili net bir fiyat belirlemesi yapmamıştır. Gönderim ücretlerimiz, genellikle satın alınmış olunan mobilyaların türlerine ve hangi şehre teslim edileceğine göre değişiklik gösterir. Küçük mobilya satın almış olan müşterilerimiz ile koltuk takımı gibi büyük mobilyaları kullanacak müşterilerimizin aynı ücreti ödemesini talep etmiyoruz. Bu sebeplerden dolayı Türkiye’den Almanya’ya mobilya gönderim ücreti belirlememiş olan firmamız, yurt dışına mobilya gönderen birçok şirketten farklı olarak gönderim ücretlerini taban seviyede tutmaya da gayret göstermektedir. Şirketimizden uygun fiyatlara satın almış olduğunuz mobilyalarınız, yine sizlere en uygun fiyat ile gönderilecektir.

Bir cevap yazın