Blog

2022’de Adından Söz Ettirecek Yemek Odası Modelleri

2022'de Adından Söz Ettirecek Yemek Odası Modelleri

2022 yılına ait yemek odası dekorasyonu yapılır iken dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar bulunmaktadır. Bu noktalar arasında yemek odası için en uygun yemek takımını seçmek de yer almaktadır. Yemek odasında yer alacak takım seçiminde kişilerin beklentileri, hoşlandıkları desenler, hoşlandıkları renkler ve daha pek çok faktör etkili olmaktadır. Seçimde etkili faktörlerden en önemlisi ise takımın o yılın güncel modellerinden biri olmasıdır. Aşağıda 2022 yılında adından söz ettirecek özgün yemek odası tasarımlarına yer verilmiştir. Yer verilen bu 6 model sayesinde yemek odanızda kullanacağınız mobilyalar ile ilgili bir ön fikir elde edebilirsiniz.

Alyans Yemek Odası Takımı

Alyans Yemek Odası Takımı

Alyans Yemek Odası Takımı şıklığı ile göz kamaştıran bir modeldir. Modelde yer alan altın süslemeler 2022 yılına damga vuran özelliklerden sadece biridir. Alyans model içerisinde bir adet altın detay konsola, bir adet aynaya, bir adet masaya ve 6 adet konforlu sandalyeye yer verilmiştir. Takımda yer alan konsolda hem ahşap hem de MDF hammaddelerine yer verilmiştir. Alyans yemek masası açılabilir bir özelliğe sahip değildir. Yemek masasında bulunan ayaklar ahşap renklidir. Sandalyelerin ayaklarında ise metal renk tonlarından yararlanılmıştır. Sandalyelerde yer alan ithal kumaşlar, kolay temizlenme özelliğine sahiptir. Modelin TV ünitesi MDF ile donatılmıştır.

Arwen Yemek Odası Takımı

Krem renginin saflığını kullanıcılarına yansıtan Arwen Yemek Odası Takımı sayesinde huzurlu yemek yiyebilirsiniz. Tamamı ahşap ile kaplanmış olan üründe doğal renk geçişleri yer almaktadır. Yemek masasının tablası MDF malzemesinden üretilmiş olup oldukça sağlamdır. Sandalyeler ithal kumaştan üretilmiş olup iskeletinde ahşap kullanılmıştır. TV ünitesinin ayakları ahşaptan elde edilmiş olup oldukça estetik görünmektedir. TV ünitesinde tandem ray sistemi yer almaktadır. Ayrıca ünite, çekmeceler de içermektedir. Bu model içerisinde bir adet orta sehpaya yer verilmiştir. Orta sehpa, diğer parçalar ile uyumlu olması açısından MDF kullanılarak üretilmiştir.

Asil Yemek Odası Antrasit

Asil Yemek Odası Antrasit ile yemek odalarınıza şıklık ve konforu bir arada kazandırabilirsiniz. Modelde yer alan sandalyelerde yüksek konforlu süngerler kullanılmıştır. Modelin masası MDF malzemesinden üretilmiş olup uzun yıllar sizlere eşlik edecek özelliktedir. Modelin genel üretim amacı farklı geometrik şekilleri bir araya getirerek ortaya hoş bir görünüm çıkarmaktır. Bu nedenle modelin aynası yarım ay şeklinde iken masasında dikdörtgen bir görünüm hakimdir. Modelde hem TV ünitesinde hem de masada yer alan ayaklar bombeli olup estetik bir görünüm ortaya çıkarmıştır.

Atlas Yemek Odası

Siyahın şıklığı ile ahşabın doğallığını bir araya getirerek evlerinize huzur ve ferahlık hissi veren bu takım, oldukça kullanışlıdır. Atlas Yemek Odası ile sıkıcı mobilyalarınızı canlandırabilir ya da beyaz duvarlarınıza renk katabilirsiniz. Ayak kısmında sert plastik kullanılan konsolun üst tarafı MDF ve suntadan elde edilmiştir. Sandalye kumaşı ithal olup kolayca silinebilen bir yapıya sahiptir. TV ünitesinde ayaklar sert plastiktir. TV ünitesinin üst modülü duvara sabitlenebilmektedir. Modelde yer alan kapakların kenar kısımları ve tutma kulpları altın sarısı ile çevrelenmiştir. Altın sarının 2022 yılında sık tercih edilen renkler arasında yer aldığı bilinmektedir. Bu nedenle yemek odalarınız için bu yemek odası modelini satın alarak 2022 yılında gündemde kalacak bir yemek odası dekorasyonuna sahip olabilirsiniz.

Belgrad 1090 Yemek Odası Takımı

Belgrad 1090 Yemek Odası Takımı

Belgrad 1090 Yemek Odası Takımı ile abartıya kaçmayan bir şıklığı evlerinize kazandırabilirsiniz. Gerek siyah rengin doğru tonlarda kullanılması gerekse de metal rengin ayaklarda kullanılması bu yemek odası takımını mükemmel yapmaktadır. Üründe yer alan yüzeyler ahşap malzeme ile kaplanmıştır. Bu ahşap malzeme, siyah ile boyanmış ve hoş bir görünüm elde edilmiştir. Takımda yer alan tüm metal kısımlar, paslanmaz özelliğe sahiptir.

Belgrad 1091 Yemek Odası Takımı

Belgrad 1091 Yemek Odası Takımı içerisinde yer alan metal kısımlar kararma yapmamaktadır. Modelde yer alan masanın ve sandalyelerin ayakları metal ile kaplanmıştır. Üründe, yumuşak dokuya sahip ithal malzemeye yer verilmiştir. TV sehpası lake boya ile donatılmıştır. Bu modeli evlerinizde tercih eder iseniz güneşten koruyacak bir alanda tutabilirsiniz. Ayrıca modelin temizliğini yapar iken hafif nemli bir bez kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın