Blog

2023 Yılının En Trend Koltuk Takımı Modelleri

Yeni yıl ile birlikte mobilya sektöründeki tasarımlar yeni mobilya alımı yapacakların radarına çoktan girmiş durumda. Özellikle koltuk takımı arayışında olanlar için 2023 yılında trend olanlar Niyazi Güneş kataloguna çoktan girdi. Bu anlamda herkese hitap eden mobilyalar ihtiyacınızı tamamen karşılayacak özelliklere sahip.
Geçtiğimiz yıl mobilya sektöründe ön plana çıkan tarz ve tasarımlar halen devam ediyor. Bu anlamda koltuk takımı alımında trend olan özellikler şu şekilde sıralanmaktadır.

  • Köşeli kanepeler
  • Destek minderleri
  • Raflı kanepeler
  • Çok yönlü işlevsel kanepeler
  • Farklı renklere sahip minderler

Koltuk takımı özellikle size hitap etmelidir. Konfor ve modernlik sizin isteğiniz dışında kalan tasarımlarla birlikte evinize geliyorsa burada mutlu olmayabilirsiniz. Bu aşamada özellikle koltuk takımı çok geniş bir seçenek furyası ile sizleri karşılar. Bu anlamda mobilyanın üretiminde kullanılan malzemeler, kalite ve işçiliği uzun yıllar kullanmanız için önemli parimetreler olmaktadır. Niyazi Güneş Mobilya ile 2023 yılında trend olan başlıca koltuk takımları ihtiyaçlarınıza çözüm sunabilecek özelliklere sahiptir.

Niyazi Güneş 2023 Yılı Trend Koltuk Takımları Göz Dolduruyor

2023 yılının trend olan koltuk takımlarından biri sektöre yön veren tarzı ile Belgrad 2203 Roma 2260 Koltuk Takımı oluyor. Kanepe, Aynalı Kanepe, Berjer, orta sehpa ve zigon sehpadan oluşan Belgrad 2203 Roma 2260 koltuk takımı kişinin tercihine göre özelleştirilebiliyor. Böylelikle takıma ayrıca mobilyalar ekleme imkanınız oluyor. Modern çizgilere sahip koltuk takımı altın rengi ile desteklenmiş. İstenmesi halinde yemek odası takımı ile aynı hatlara sahip olabiliyor. Bu sayede bütünlük kazanıyor.
Hayatına daha çok renk katmayı severler ve spor olmasını tercih edenler için yeni trend koltuk takımları arasında Bogota Koltuk takımı yer alıyor. Pembe ve lacivert renklerinin bir araya geldiği takımın ayakları ile standartların ötesinde işlevsellik sağlamış. Modern bir TV ünitesi ile birlikte yaşam alanlarınıza canlılık katacak Bogota koltuk takımları 2023 yılında da tercihiniz olabilir.
Ahşap ile kremin rengine kapılanlar için Capriss V2 koltuk takımı sizleri büyüleyecek özelliklere sahip. Geçtiğimiz yıl trend olan koltuk takımı bu yılda yanı çizgiye sahip. Ahşap orta sehpa koltuk takımının ayakları ile bütünlük sağlıyor. Aynı zamanda krem ile turuncunun bir araya geldiği Capriss V2 koltuk takımı uygun fiyatı ile özelleştirilebilen özelliklere sahip.
Yaşam alanını spor koltuklar ile sarmak isteyenlerin adresi ise Asos koltuk takımı oluyor. Konforu ile muhteşem bir görünüme kavuşan Asos ayakları ile ilginç olduğu kadar modern bir görüntüye sahip. Orta sehpa, berjer ve kanepelerin ayakları birbirini tamamlıyor. Geniş oturma alanına sahip olması konforu beraberinde getiriyor.

Niyazi Güneş Koltuk Takımı Modelleri

Güzel bir kanepe, evinizin çok daha çekici görünmesini sağlayabilir. 2023’ün trend olan koltuk takımı tasarımlarına Niyazi Güneş koleksiyonuyla bakabilirsiniz. Daha iyi bir seçim yapmanıza yardımcı olmak için tasarımı en iyi şekilde tamamlayan renk ve malzeme kullanımları bu aşamada dikkat etmeniz gereken başlıca hususlar olmaktadır. Katalogumuzda yer alan diğer tüm mobilyalar gibi koltuk takımları mutlaka incelenmesi gerekir.
Tasarımlar değişir, trendler gelişir, renkler gelir geçer ama bir evde sabit kalan bir şey varsa o da kanepedir. Eviniz için bir kanepe satın almak kolay bir iş değildir. Bu yüzden bu trend kanepe tasarımları stil ve işlevselliğin mükemmel karışımıdır. Çok önemli bir unsur olan harika bir kanepe, bir oturma odasına hayat verirken, diğer her şey kendilerine bir yer bulmak için sığar. Tasarım uzmanları arasında yaygın bir teori şudur: Oturma odanızı duvarları yıkmadan yenilemek istiyorsanız, sadece modaya uygun bir kanepe ekleyin.
Geleneksel kumaşlardan uzaklaşarak uyumlu takımlara geçiş yapan bu trend koltuk takımı tasarımları, konforu üst düzeye çıkaracak ve mekanı dönüştürecektir.
2023 selefi gibi bir şeyse, lüks kaplama ile cesur renklerin hâkimiyeti, evinizden bir otel kadar zevk almanıza yardımcı olacak bir şeydir. İster evde vakit geçirmeyi, ister düzenli olarak partiler düzenlemeyi seviyor olun, 2023’ün en trend koltuk takımı tasarımlarından biri zarif sade modellerdir. Çağdaş lüksü yansıtmak için tasarlanan ilgi çekici mavi ve yumuşak pembe ifadeler, her duruma uygun havayı belirler.